Početna
Igrači
Rezultati
Rang liste
Tablice
Turniri
Hall of fame
Interviews
LiveScore
Manager
Team cup
Treniranje
Blogovi

Aktualna sezona

1. Liga
1. Nenad Jakšić 448:137:2012
2. Goran Kovačić 437:444:4310
3. Ivan Leskovar 425:439:388
4. Vjekoslav Marčinko 312:726:335
5. Luka Dobrović 402:830:424
Detalji

Posljednji rezultati

19.01.19. - 6A. Liga - Oranice
David Hrvatin66
Marijo Lalić41
19.01.19. - 6B. Liga - Oranice
Krešimir Jantoljak66
Vedran Belamarić14
19.01.19. - 5D. Liga - Trnje
Drago Cota77
Matko Perharić66
19.01.19. - 6E. Liga - Špansko
Marijan Stričević66
Petar Lončarić20
19.01.19. - 4C. Liga - Ponikve
Nino Gugić3610
Ivan Milinković626
19.01.19. - 6B. Liga - Chromos Savica
Danijel Jambrečina366
Branislav Rubčić612
19.01.19. - 1. Liga - Concordia
Ivan Leskovar67
Goran Kovačić45
19.01.19. - 2B. Liga - Ravnice
Mario Sermek66
Goran Russo23
19.01.19. - 3D. Liga - Oranice
Ivan Fiket66
Bojan Poturica03
19.01.19. - 7B. Liga - Špansko
Damir Jurić66
Jelena Pranjić14
19.01.19. - 2B. Liga - Trnje
Luka Dobrović6511
Marko Habuš179
19.01.19. - Parovi 2. Liga - Top Spin
Mačkić / Budinčević66
Šter / Ćosić42
19.01.19. - 5E. Liga - Oranice
Vinko Škunca66
Mario Kelečić22
19.01.19. - 7C. Liga - Trnje
Antonio Šušak66
Dražen Domijan44
19.01.19. - 5C. Liga - TK Terra (Veslačka)
Miroslav Salaba66
Oskar Fiuri32
18.01.19. - 3B. Liga - Ravnice
Miro Smiljanic6611
Adrijan Pribičević749
18.01.19. - 5C. Liga - Špansko
Oskar Fiuri646
Boris Muha063
18.01.19. - 4C. Liga - Ravnice
Vedran Ljubej66
Danijel Sočanac33
18.01.19. - 5A. Liga - Trnje
Marin Knezović76
Marko Mlinarić53
18.01.19. - 3A. Liga - kod Kutije Šibica
Ivan Soldo66
Ivan Novko13

Rezultati i najave mečeva u aktualnoj sezoni

1. Liga (Prikaži tablicu)
29.12.18.ŠalataNenad JakšićGoran Kovačić6:7 6:2 6:4
19.12.18.RavniceNenad JakšićIvan Leskovar6:0 6:3
30.12.18.ConcordiaGoran KovačićIvan Leskovar6:7 6:4 6:4
15.12.18.Top SpinGoran KovačićVjekoslav Marčinko6:4 7:5
08.12.18.ConcordiaIvan LeskovarVjekoslav Marčinko6:4 7:6
17.12.18.Chromos SavicaIvan LeskovarLuka Dobrović6:2 6:2
27.12.18.Top SpinVjekoslav MarčinkoLuka Dobrović6:1 1:6 7:6
28.12.18.Vjekoslav MarčinkoNenad JakšićWO
15.12.18.RavniceLuka DobrovićNenad Jakšić3:6 5:7
11.12.18.TK RavniceLuka DobrovićGoran Kovačić6:3 5:7 6:10
2A. Liga (Prikaži tablicu)
26.12.18.ConcordiaDamir KipčićSaša Stanić4:6 4:6
08.12.18.ChromosDamir KipčićMarko Lautar2:6 3:6
09.12.18.ConcordiaSaša StanićMarko Lautar3:6 1:6
15.12.18.ConcordiaSaša StanićIvan Cerinski2:6 6:4 3:6
02.12.18.TK WinnerMarko LautarIvan Cerinski2:6 7:5 7:6
15.12.18.ChromosMarko LautarMarko Habuš6:2 3:6 6:2
08.12.18.OraniceIvan CerinskiMarko Habuš4:6 2:6
23.12.18.Chromos SavicaIvan CerinskiDamir Kipčić2:6 6:0 1:6
29.12.18.OraniceMarko HabušDamir Kipčić4:6 5:7
24.12.18.ConcordiaMarko HabušSaša Stanić6:2 1:6 10:4
2B. Liga (Prikaži tablicu)
09.12.18.TK TrešnjevkaHrvoje BudinčevićMario Sermek7:5 0:6 2:6
01.12.18.TrnjeHrvoje BudinčevićDario Krišković6:2 6:1
11.12.18.TK TrešnjevkaMario SermekDario Krišković7:6 2:6 6:3
27.12.18.ChromosMario SermekVladimir Vučković6:4 6:4
16.12.18.TK RavniceDario KriškovićVladimir Vučković3:6 2:6
15.12.18.ŠpanskoDario KriškovićIvan Glad4:6 1:6
05.12.18.PonikveVladimir VučkovićIvan Glad6:4 7:5
23.12.18.ConcordiaVladimir VučkovićHrvoje Budinčević6:4 1:6 4:6
12.12.18.PonikveIvan GladHrvoje Budinčević7:5 6:1
29.12.18.ŠpanskoIvan GladMario Sermek7:6 6:3
3A. Liga (Prikaži tablicu)
28.12.18.ChromosMatija KazalickiZoran Burić4:6 6:4 6:0
01.12.18.TK TrešnjevkaMatija KazalickiIgor Zjakić7:6 6:3
30.12.18.MaksimirZoran BurićIgor Zjakić3:6 6:3 12:10
12.12.18.PonikveZoran BurićDanijel Ćosić3:6 2:6
20.12.18.PonikveIgor ZjakićDanijel Ćosić5:7 6:3 4:6
09.12.18.ŠpanskoIgor ZjakićTomislav Brkljačić1:6 1:6
05.12.18.TrnjeDanijel ĆosićTomislav Brkljačić4:6 5:7
08.12.18.TK TrešnjevkaDanijel ĆosićMatija Kazalicki1:6 1:6
16.12.18.ŠpanskoTomislav BrkljačićMatija Kazalicki6:2 6:3
18.12.18.TrnjeTomislav BrkljačićZoran Burić6:1 3:6 6:0
3B. Liga (Prikaži tablicu)
30.12.18.Ivan LabašTino KirinWO
16.12.18.kod Kutije ŠibicaIvan LabašNeven Horvatić2:6 3:6
13.12.18.kod Kutije ŠibicaTino KirinNeven Horvatić4:6 3:6
08.12.18.OraniceTino KirinTomislav Konjar6:2 7:5
29.12.18.kod Kutije ŠibicaNeven HorvatićTomislav Konjar6:3 6:4
06.12.18.kod Kutije ŠibicaNeven HorvatićKristijan Petrinić3:6 6:4 5:7
11.12.18.TrnjeTomislav KonjarKristijan Petrinić4:6 3:6
29.12.18.Tomislav KonjarIvan LabašWO
09.12.18.TrnjeKristijan PetrinićIvan Labaš7:5 6:3
27.12.18.Kristijan PetrinićTino KirinWO
3C. Liga (Prikaži tablicu)
23.12.18.kod Kutije ŠibicaVedran MucićIvan Soldo7:6 5:7 2:10
09.12.18.TK TrešnjevkaVedran MucićIvan Fiket6:2 4:6 2:6
28.12.18.kod Kutije ŠibicaIvan SoldoIvan Fiket4:6 6:7
14.12.18.kod Kutije ŠibicaIvan SoldoEdo Krmpotić7:6 1:6 10:7
05.12.18.kod Kutije ŠibicaIvan FiketEdo Krmpotić6:3 4:6 4:6
06.12.18.OraniceIvan FiketDomagoj Blažević5:7 3:6
17.12.18.OraniceEdo KrmpotićDomagoj Blažević6:4 6:0
16.12.18.kod Kutije ŠibicaEdo KrmpotićVedran Mucić5:7 6:3 7:6
13.12.18.OraniceDomagoj BlaževićVedran Mucić6:4 6:7 10:12
20.12.18.OraniceDomagoj BlaževićIvan Soldo6:4 2:6 13:11
3D. Liga (Prikaži tablicu)
12.12.18.TrnjeGoran RussoHrvoje Brlečić6:3 6:1
04.12.18.TrnjeGoran RussoAdrijan Pribičević6:3 6:4
21.12.18.TrnjeHrvoje BrlečićAdrijan Pribičević1:6 3:6
19.12.18.TK Terra (Veslačka)Hrvoje BrlečićTomislav Đapić2:6 6:2 0:10
15.12.18.TK Terra (Veslačka)Adrijan PribičevićTomislav Đapić5:7 0:6
06.12.18.TrnjeAdrijan PribičevićZoran Muhek3:6 7:6 1:10
09.12.18.RavniceTomislav ĐapićZoran Muhek2:6 2:6
17.12.18.ConcordiaTomislav ĐapićGoran Russo4:6 3:6
11.12.18.MaksimirZoran MuhekGoran Russo2:6 6:1 3:10
23.12.18.RavniceZoran MuhekHrvoje Brlečić6:1 6:3
4A. Liga (Prikaži tablicu)
07.12.18.TrnjeKenan MačkićDarko Završak6:1 6:3
02.12.18.TrnjeKenan MačkićDeni Tomljanović7:6 6:1
15.12.18.PonikveDarko ZavršakDeni Tomljanović3:6 4:6
31.12.18.PonikveDarko ZavršakIvan Vukoja1:6 6:7
12.12.18.PonikveDeni TomljanovićIvan Vukoja5:7 7:5 10:7
Deni TomljanovićMarko Đuranec
30.12.18.Ivan VukojaMarko ĐuranecWO
13.12.18.ConcordiaIvan VukojaKenan Mačkić2:6 2:6
09.12.18.TrnjeMarko ĐuranecKenan Mačkić6:7 0:6
10.12.18.PonikveMarko ĐuranecDarko Završak6:1 3:6 4:6
4B. Liga (Prikaži tablicu)
04.12.18.OraniceIgor GojmeracPetar Mlinarić6:4 6:2
10.12.18.RavniceIgor GojmeracMiro Smiljanic1:6 7:5 6:10
12.12.18.ConcordiaPetar MlinarićMiro Smiljanic5:7 0:6
05.12.18.OranicePetar MlinarićGorki Bratim4:6 6:2 6:3
07.12.18.TK RavniceMiro SmiljanicGorki Bratim6:1 3:6 6:2
05.12.18.TK RavniceMiro SmiljanicDanijel Sočanac2:6 6:3 6:3
19.12.18.Mala ŠalataGorki BratimDanijel Sočanac6:4 0:6 7:5
13.12.18.TK Terra (Veslačka)Gorki BratimIgor Gojmerac6:4 6:3
17.12.18.RavniceDanijel SočanacIgor Gojmerac7:6 2:6 10:6
13.12.18.ConcordiaDanijel SočanacPetar Mlinarić7:6 6:2
4C. Liga (Prikaži tablicu)
08.12.18.OraniceDražen ZrnoMiroslav Katičić4:6 4:6
01.12.18.TrnjeDražen ZrnoDenis Ištvanić7:6 7:5
09.12.18.OraniceMiroslav KatičićDenis Ištvanić6:1 6:2
13.12.18.OraniceMiroslav KatičićIvan Milinković6:4 6:2
18.12.18.Denis IštvanićIvan MilinkovićWO
18.12.18.Denis IštvanićVid TomljenovićWO
27.12.18.Ivan MilinkovićVid TomljenovićWO
15.12.18.PonikveIvan MilinkovićDražen Zrno7:6 6:7 10:8
09.12.18.TrnjeVid TomljenovićDražen Zrno6:2 5:7 10:5
12.12.18.ConcordiaVid TomljenovićMiroslav Katičić1:6 2:6
4D. Liga (Prikaži tablicu)
22.12.18.ConcordiaBojan PoturicaDejan Fabris6:4 4:6 7:5
18.12.18.OraniceBojan PoturicaMiran Vučina7:5 6:3
15.12.18.TrnjeDejan FabrisMiran Vučina6:3 4:6 2:6
29.12.18.ConcordiaDejan FabrisMario Valpotić5:7 4:6
08.12.18.TrnjeMiran VučinaMario Valpotić6:4 6:4
28.12.18.TrnjeMiran VučinaIvan Ćorković6:1 6:1
22.12.18.PonikveMario ValpotićIvan Ćorković4:6 6:1 6:0
02.12.18.TrnjeMario ValpotićBojan Poturica2:6 2:6
16.12.18.TrnjeIvan ĆorkovićBojan Poturica0:6 2:6
21.12.18.PonikveIvan ĆorkovićDejan Fabris6:4 6:2
5A. Liga (Prikaži tablicu)
12.12.18.ConcordiaDomagoj ZlačkiDamir Kecko6:3 6:0
08.12.18.TK MovensDomagoj ZlačkiMiroslav Salaba6:2 6:0
15.12.18.PonikveDamir KeckoMiroslav Salaba4:6 1:6
22.12.18.ConcordiaDamir KeckoNenad Čaklović3:6 3:6
24.12.18.TrnjeMiroslav SalabaNenad Čaklović0:6 6:4 2:6
12.12.18.TrnjeMiroslav SalabaMarin Knezović4:6 6:7
15.12.18.Top SpinNenad ČaklovićMarin Knezović4:6 2:6
29.12.18.Top SpinNenad ČaklovićDomagoj Zlački1:6 2:6
07.12.18.ŠpanskoMarin KnezovićDomagoj Zlački6:3 5:7 7:10
08.12.18.TrnjeMarin KnezovićDamir Kecko7:5 6:4
5B. Liga (Prikaži tablicu)
18.12.18.Mario BiškupMarko KožulWO
09.12.18.OraniceMario BiškupZdravko Marčinko3:6 1:6
Marko KožulZdravko Marčinko
22.12.18.TK Terra (Veslačka)Marko KožulOskar Fiuri6:7 6:3 10:4
16.12.18.OraniceZdravko MarčinkoOskar Fiuri4:6 7:6 5:10
17.12.18.OraniceZdravko MarčinkoDominko Blažević1:6 2:6
02.12.18.OraniceOskar FiuriDominko Blažević0:6 2:6
05.12.18.TK Terra (Veslačka)Oskar FiuriMario Biškup6:7 6:7
08.12.18.OraniceDominko BlaževićMario Biškup6:1 6:1
18.12.18.Dominko BlaževićMarko KožulWO
5C. Liga (Prikaži tablicu)
18.12.18.Nenad HajdinIvo PetkovićWO
23.12.18.OraniceNenad HajdinMarko Lukić2:6 6:2 6:7
18.12.18.Ivo PetkovićMarko LukićWO
18.12.18.Ivo PetkovićMario KelečićWO
16.12.18.OraniceMarko LukićMario Kelečić7:6 6:4
08.12.18.PrečkoMarko LukićMatko Perharić2:6 6:2 6:1
13.12.18.OraniceMario KelečićMatko Perharić1:6 1:6
09.12.18.OraniceMario KelečićNenad Hajdin6:7 5:7
30.12.18.RudešMatko PerharićNenad Hajdin5:7 6:3 8:10
18.12.18.Matko PerharićIvo PetkovićWO
5D. Liga (Prikaži tablicu)
12.12.18.OraniceKarlo FantoniHrvoje Bursić2:6 1:6
16.12.18.ŠpanskoKarlo FantoniDrago Cota6:4 1:6 3:6
20.12.18.ŠpanskoHrvoje BursićDrago Cota6:0 6:2
13.12.18.PonikveHrvoje BursićMaja Zuber6:0 6:0
05.12.18.ConcordiaDrago CotaMaja Zuber7:5 6:0
09.12.18.ŠpanskoMaja ZuberKarlo Fantoni5:7 2:6
5E. Liga (Prikaži tablicu)
27.12.18.PonikveKrunoslav LovrićNino Gugić0:6 4:6
14.12.18.OraniceKrunoslav LovrićAnte Gunjača5:7 5:7
09.12.18.OraniceNino GugićAnte Gunjača6:4 5:7 10:7
23.12.18.ConcordiaNino GugićNenad Kocmur6:1 6:2
06.12.18.ConcordiaAnte GunjačaNenad Kocmur4:6 4:6
28.12.18.OraniceAnte GunjačaVedran Mihelcic7:6 2:6 0:10
17.12.18.MladostNenad KocmurVedran Mihelcic2:6 6:7
16.12.18.ŠpanskoNenad KocmurKrunoslav Lovrić6:3 2:6 5:10
10.12.18.MladostVedran MihelcicKrunoslav Lovrić6:3 6:2
22.12.18.PonikveVedran MihelcicNino Gugić2:6 0:6
5F. liga (Prikaži tablicu)
22.12.18.ŠpanskoDanijel LijovićVedran Ljubej3:6 5:7
16.12.18.TrnjeDanijel LijovićMarin Popović2:6 6:1 10:6
17.12.18.MladostVedran LjubejMarin Popović6:4 6:2
03.12.18.ŠpanskoVedran LjubejAleksandar Radojčić7:5 7:5
12.12.18.PrečkoMarin PopovićAleksandar Radojčić5:7 0:6
21.12.18.Marin PopovićBruno HemenWO
21.12.18.Aleksandar RadojčićBruno HemenWO
08.12.18.ŠpanskoAleksandar RadojčićDanijel Lijović6:4 6:4
21.12.18.Bruno HemenDanijel LijovićWO
10.12.18.ŠpanskoBruno HemenVedran Ljubej4:6 1:6
5G. Liga (Prikaži tablicu)
18.12.18.Marko TutekHesam QaydiWO
18.12.18.Marko TutekTin SivecWO
03.12.18.Top SpinHesam QaydiTin Sivec6:3 6:7 5:7
Hesam QaydiMarko Mlinarić
07.12.18.PonikveTin SivecMarko Mlinarić7:6 7:5
18.12.18.Marko MlinarićMarko TutekWO
5H. Liga (Prikaži tablicu)
18.12.18.OraniceFilip BadanjakDražen Barić6:1 5:7 3:10
16.12.18.kod Kutije ŠibicaFilip BadanjakAndrej Adanić0:6 4:6
02.12.18.OraniceDražen BarićAndrej Adanić3:6 6:4 9:11
16.12.18.OraniceDražen BarićNeven Vidmar2:6 6:1 12:10
08.12.18.Chromos SavicaAndrej AdanićNeven Vidmar6:3 6:3
06.12.18.TK Terra (Veslačka)Andrej AdanićAnte Sentić6:4 6:1
19.12.18.ConcordiaNeven VidmarAnte Sentić1:6 2:6
23.12.18.Top SpinNeven VidmarFilip Badanjak6:0 6:2
29.12.18.TK Terra (Veslačka)Ante SentićFilip Badanjak6:4 6:2
09.12.18.TK Terra (Veslačka)Ante SentićDražen Barić7:6 2:6 10:4
6A. Liga (Prikaži tablicu)
06.12.18.Stipan MikulićIvan CutvarićWO
06.12.18.Stipan MikulićKrešimir JantoljakWO
26.12.18.TrnjeIvan CutvarićKrešimir Jantoljak0:6 3:6
16.12.18.TK Terra (Veslačka)Ivan CutvarićDavid Hrvatin7:6 2:6 8:10
08.12.18.TrnjeKrešimir JantoljakDavid Hrvatin6:7 3:6
15.12.18.OraniceKrešimir JantoljakDaniel Verbanac6:4 3:6 6:10
12.12.18.TK Terra (Veslačka)David HrvatinDaniel Verbanac0:6 2:6
05.12.18.TK Terra (Veslačka)David HrvatinStipan Mikulić6:4 6:0
06.12.18.Daniel VerbanacStipan MikulićWO
04.12.18.ŠpanskoDaniel VerbanacIvan Cutvarić6:1 6:3
6B. Liga (Prikaži tablicu)
19.12.18.Dejan TešićLuka CvilinderWO
30.12.18.ConcordiaDejan TešićZoran Bohaček6:3 6:4
08.12.18.ConcordiaLuka CvilinderZoran Bohaček6:3 6:2
19.12.18.Luka CvilinderTomislav KrmekWO
16.12.18.ConcordiaZoran BohačekTomislav Krmek2:6 1:6
22.12.18.ConcordiaZoran BohačekIvan Šagud6:3 1:6 8:10
02.12.18.ConcordiaTomislav KrmekIvan Šagud6:4 6:4
09.12.18.ConcordiaTomislav KrmekDejan Tešić6:2 5:7 5:7
15.12.18.ConcordiaIvan ŠagudDejan Tešić5:7 4:6
13.12.18.ŠpanskoIvan ŠagudLuka Cvilinder4:6 7:6 4:10
6C. Liga (Prikaži tablicu)
17.12.18.PonikveSaša MarkovićMoris Čavić6:0 6:0
05.12.18.ŠpanskoSaša MarkovićGoran Bistrički6:2 4:6 10:8
22.12.18.ŠpanskoMoris ČavićGoran Bistrički6:4 6:3
26.12.18.ŠpanskoMoris ČavićMarko Luč4:6 7:6 8:10
28.12.18.ŠpanskoGoran BistričkiMarko Luč3:6 4:6
29.12.18.ŠpanskoGoran BistričkiMarijan Stričević4:6 7:6 5:7
19.12.18.ŠpanskoMarko LučMarijan Stričević1:6 2:6
04.12.18.TrnjeMarko LučSaša Marković7:6 6:4
18.12.18.PonikveMarijan StričevićSaša Marković4:6 2:6
15.12.18.ŠpanskoMarijan StričevićMoris Čavić3:6 2:6
6D. Liga (Prikaži tablicu)
16.12.18.TK Terra (Veslačka)Stipe BuljanAnita Dananic6:4 6:1
09.12.18.TrnjeStipe BuljanGoran Džidić6:7 6:3 10:7
17.12.18.PonikveAnita DananicGoran Džidić4:6 3:6
05.12.18.MladostAnita DananicIvan Delač1:6 2:6
15.12.18.ŠpanskoGoran DžidićIvan Delač6:2 6:3
18.12.18.Goran DžidićNikša KonjevodWO
18.12.18.Ivan DelačNikša KonjevodWO
30.12.18.TrnjeIvan DelačStipe Buljan4:6 4:6
18.12.18.Nikša KonjevodStipe BuljanWO
18.12.18.Nikša KonjevodAnita DananicWO
6E. Liga (Prikaži tablicu)
30.12.18.PonikvePetar LončarićBruno Urlić4:6 2:6
19.12.18.PonikvePetar LončarićDamir Županić6:1 6:3
28.12.18.PonikveBruno UrlićDamir Županić6:1 6:4
09.12.18.TK MovensBruno UrlićSebastijan Zelić6:2 6:3
22.12.18.TrnjeDamir ŽupanićSebastijan Zelić1:6 5:7
07.12.18.PonikveDamir ŽupanićGoran Medved3:6 4:6
30.12.18.Sebastijan ZelićGoran MedvedWO
15.12.18.TrnjeSebastijan ZelićPetar Lončarić2:6 6:3 1:10
28.12.18.TK MovensGoran MedvedPetar Lončarić6:0 7:6
18.12.18.PonikveGoran MedvedBruno Urlić0:6 6:7
6F. Liga (Prikaži tablicu)
28.12.18.TrnjeBranko ObradovDean Bertoncelj7:5 6:4
24.12.18.TrnjeBranko ObradovAntonio Šušak7:5 6:3
16.12.18.ConcordiaDean BertonceljAntonio Šušak6:4 6:2
18.12.18.ConcordiaDean BertonceljDomagoj Bulat6:1 6:2
11.12.18.TrnjeAntonio ŠušakDomagoj Bulat2:6 6:4 8:10
21.12.18.TrnjeAntonio ŠušakRenato Knezevic6:3 7:6
16.12.18.ŠpanskoDomagoj BulatRenato Knezevic2:6 4:6
21.12.18.ChromosDomagoj BulatBranko Obradov0:6 2:6
09.12.18.ŠpanskoRenato KnezevicBranko Obradov2:6 4:6
08.12.18.ŠpanskoRenato KnezevicDean Bertoncelj6:3 6:4
6G. Liga (Prikaži tablicu)
21.12.18.ŠpanskoZinka MatkovićTomislav Zastavnik1:6 4:6
22.12.18.ŠpanskoZinka MatkovićFilip Curcic2:6 2:6
08.12.18.ŠpanskoTomislav ZastavnikFilip Curcic0:6 2:6
16.12.18.ŠpanskoTomislav ZastavnikDomagoj Kolonić4:6 6:3 10:5
23.12.18.ŠpanskoFilip CurcicDomagoj Kolonić6:2 6:2
30.12.18.ŠpanskoFilip CurcicMarko Đurković6:1 0:6 6:3
08.12.18.Chromos SavicaDomagoj KolonićMarko Đurković6:4 0:6 3:6
02.12.18.TrnjeDomagoj KolonićZinka Matković3:6 4:6
16.12.18.RavniceMarko ĐurkovićZinka Matković6:3 7:6
27.12.18.ŠpanskoMarko ĐurkovićTomislav Zastavnik6:0 3:6 6:7
6H. Liga (Prikaži tablicu)
12.12.18.Chromos SavicaMarijo LalićSaša Zelić2:6 2:6
28.12.18.ConcordiaMarijo LalićMatija Dukić6:0 6:1
22.12.18.Chromos SavicaSaša ZelićMatija Dukić7:5 4:6 8:10
09.12.18.ChromosSaša ZelićSrdjan Bejakovic1:6 0:6
02.12.18.ConcordiaMatija DukićSrdjan Bejakovic2:6 2:6
16.12.18.PonikveMatija DukićDanijel Jambrečina1:6 0:6
23.12.18.Mala ŠalataSrdjan BejakovicDanijel Jambrečina6:2 5:7 10:7
24.12.18.OraniceSrdjan BejakovicMarijo Lalić6:2 6:0
27.12.18.TK MovensDanijel JambrečinaMarijo Lalić5:7 6:4 9:11
07.12.18.Chromos SavicaDanijel JambrečinaSaša Zelić6:7 4:6
7A. Liga (Prikaži tablicu)
11.12.18.RudešZoran KneževićHrvoje Dorotić6:0 7:5
18.12.18.RudešZoran KneževićJurica Sakmardi6:3 6:3
06.12.18.ŠpanskoHrvoje DorotićJurica Sakmardi2:6 6:0 6:3
18.12.18.ŠpanskoHrvoje DorotićSaša Bajić4:6 6:3 10:6
10.12.18.ŠpanskoJurica SakmardiSaša Bajić7:6 6:2
15.12.18.ŠpanskoJurica SakmardiSiniša Lelak6:0 6:0
22.12.18.ŠpanskoSaša BajićSiniša Lelak6:2 4:6 10:7
04.12.18.RudešSaša BajićZoran Knežević5:7 2:6
30.12.18.TK WinnerSiniša LelakZoran Knežević4:6 6:4 10:8
28.12.18.TK WinnerSiniša LelakHrvoje Dorotić1:6 0:6
7B. Liga (Prikaži tablicu)
07.12.18.TrnjeDražen DomijanDavorin Tadić2:6 7:6 8:10
14.12.18.TrnjeDražen DomijanVedran Belamarić3:6 7:6 6:10
30.12.18.ConcordiaDavorin TadićVedran Belamarić2:6 1:6
05.12.18.ConcordiaDavorin TadićDragan Čičak6:2 6:2
09.12.18.ConcordiaVedran BelamarićDragan Čičak6:2 6:2
30.12.18.ConcordiaDragan ČičakDražen Domijan1:6 0:6
7C. Liga (Prikaži tablicu)
04.12.18.TrnjeTomislav KranjecLuka Šmalcelj7:5 6:0
22.12.18.ŠpanskoTomislav KranjecFilip Diab6:1 6:4
21.12.18.RavniceLuka ŠmalceljFilip Diab6:2 6:3
19.12.18.OraniceLuka ŠmalceljLuka Filipovic6:7 6:4 11:9
26.12.18.Tk MaksimirFilip DiabLuka Filipovic7:6 6:7 11:9
23.12.18.Chromos SavicaFilip DiabMatias Dragičević1:6 6:2 3:10
22.12.18.Chromos SavicaLuka FilipovicMatias Dragičević1:6 1:6
08.12.18.ŠpanskoLuka FilipovicTomislav Kranjec2:6 3:6
11.12.18.PonikveMatias DragičevićTomislav Kranjec0:6 4:6
15.12.18.Chromos SavicaMatias DragičevićLuka Šmalcelj6:2 6:1
7D. Liga (Prikaži tablicu)
27.12.18.Krešimir VidukaIvan ČagaljWO
06.12.18.MladostKrešimir VidukaSaša Posavec2:6 4:6
29.12.18.Ivan ČagaljSaša PosavecWO
Ivan ČagaljEugen Plenča
Saša PosavecEugen Plenča
29.12.18.Saša PosavecMario LovrekovićWO
Eugen PlenčaMario Lovreković
Eugen PlenčaKrešimir Viduka
17.12.18.TrnjeMario LovrekovićKrešimir Viduka6:4 5:7 5:10
30.12.18.Mario LovrekovićIvan ČagaljWO
7E Liga (Prikaži tablicu)
19.12.18.ConcordiaTonči MimicaRobert Matejka2:6 4:6
09.12.18.TrnjeTonči MimicaBožo Kelić6:7 0:6
16.12.18.TrnjeRobert MatejkaBožo Kelić6:4 6:0
11.12.18.ŠpanskoRobert MatejkaJosip Seidl7:6 6:0
27.12.18.ŠpanskoBožo KelićJosip Seidl7:5 6:3
10.12.18.Božo KelićNino Stančić VidračWO
10.12.18.Josip SeidlNino Stančić VidračWO
30.12.18.OraniceJosip SeidlTonči Mimica4:6 6:4 8:10
10.12.18.Nino Stančić VidračTonči MimicaWO
10.12.18.Nino Stančić VidračRobert MatejkaWO
7F Liga (Prikaži tablicu)
08.12.18.ŠpanskoDino RakipovićJelena Pranjić6:1 6:1
02.12.18.ŠpanskoJelena PranjićSandro Salopek0:6 1:6
09.12.18.ŠpanskoSandro SalopekDino Rakipović7:6 6:1
7G Liga (Prikaži tablicu)
22.12.18.TrnjeAlen BejukDamir Jurić6:1 6:3
18.12.18.Alen BejukFilip LisjakWO
18.12.18.Damir JurićFilip LisjakWO
09.12.18.TK MovensDamir JurićTomislav Pilipac3:6 3:6
18.12.18.Filip LisjakTomislav PilipacWO
Filip LisjakJerko Perleta
21.12.18.Tomislav PilipacJerko PerletaWO
15.12.18.TrnjeTomislav PilipacAlen Bejuk6:3 7:6
21.12.18.Jerko PerletaAlen BejukWO
21.12.18.Jerko PerletaDamir JurićWO

Do kraja sezone još:

Broj liga u sezoni: 34
Broj igrača u sezoni: 170

Odrađeno mečeva: 360 / 340 ( 105.88 % )

Odigrano mečeva: 306 / 340 ( 90 % )

Posljednji GDSI turnir

Velesajam (pav6) - 21.12.13.
Pobjednik: Đino Kralj
Finalist: Mateo Papić
3.mjesto:
Pobjednik utješnog: Tomislav Jurčić
Detalji

LIVE rang lista

Detaljna rang lista

Službena rang lista

Cijela rang lista
Copyright © 2012 Đino Kralj. All Rights Reserved.