Početna
Igrači
Rezultati
Rang liste
Tablice
Turniri
Hall of fame
Interviews
LiveScore
Manager
Team cup
Treniranje
Blogovi

Aktualna sezona

1. Liga
1. Goran Kovačić 336:038:219
2. Ivan Leskovar 224:025:116
3. Marko Lautar 312:426:315
4. Dario Krišković 300:619:373
5. Janko Hranilović 100:24:121
Detalji

Posljednji rezultati

18.11.18. - 7D. Liga - Trnje
Ivan Delač66
Ivan Čagalj12
18.11.18. - 7C. Liga - Špansko
Marijan Stričević66
Tomislav Pilipac42
18.11.18. - 3A. Liga - Oranice
Ivan Cerinski466
Tino Kirin621
18.11.18. - Parovi 7. Liga - Špansko
Rotim / Rotim66
Rosandić / Bursić34
18.11.18. - 7A. Liga - Ravnice
Ivan Cutvarić66
Luka Šmalcelj32
18.11.18. - 7A. Liga - Oranice
Tomislav Kranjec66
Krešimir Viduka23
18.11.18. - 5E. Liga - Špansko
Marin Popović6510
Mate Batinić277
18.11.18. - 5B. Liga - Oranice
Ivan Vukoja66
Mario Kelečić31
17.11.18. - 6E. Liga - Ravnice
Antonio Šušak4611
Božo Kelić639
17.11.18. - 3A. Liga - Špansko
Edo Krmpotić76
Stipe Rosandić64
17.11.18. - 3C. Liga - TK Terra (Veslačka)
Tomislav Jurčić66
Dražen Zrno30
17.11.18. - 4B. Liga - Oranice
Nenad Hajdin1610
Marko Kožul614
17.11.18. - 2B. Liga - Chromos
Vladimir Vučković66
Damir Kipčić14
17.11.18. - 4D. Liga - Špansko
Marko Đuranec66
Miroslav Salaba24
17.11.18. - Parovi 1. Liga - Chromos
Kovačić /Lautar266
Ištvanić / Maričić631
17.11.18. - Parovi 3. Liga - Chromos Savica
Brkljačić / Vučković6410
Ćosić / Soldo364
17.11.18. - 7G. Liga - Chromos Savica
Domagoj Kolonić66
Dragan Čičak20
17.11.18. - Parovi 6. Liga - Oranice
Završak /Završak66
Tadić / Habljak31
17.11.18. - 5H. Liga - Ravnice
Danijel Sočanac67
Mario Biškup25
17.11.18. - 6D. Liga - Špansko
Drago Cota66
Mario Lovreković11

Rezultati i najave mečeva u aktualnoj sezoni

1. Liga (Prikaži tablicu)
13.11.18.RavniceGoran KovačićDario Krišković7:6 6:4
27.11.2018 19:00 - RavniceGoran KovačićIvan Leskovar
08.11.18.ConcordiaDario KriškovićIvan Leskovar2:6 2:6
Dario KriškovićJanko Hranilović
Ivan LeskovarJanko Hranilović
14.11.18.ConcordiaIvan LeskovarMarko Lautar7:5 6:2
24.11.2018 16:00 - ChromosJanko HranilovićMarko Lautar
04.11.18.TrnjeJanko HranilovićGoran Kovačić2:6 2:6
01.11.18.ConcordiaMarko LautarGoran Kovačić2:6 5:7
10.11.18.ChromosMarko LautarDario Krišković6:2 6:3
2A. Liga (Prikaži tablicu)
10.11.18.TrnjeNenad JakšićIvan Labaš6:1 6:0
13.11.18.ConcordiaNenad JakšićMario Sermek5:7 1:6
Nenad JakšićMatija Kazalicki
04.11.18.TK TrešnjevkaIvan LabašMario Sermek6:3 2:6 5:7
Ivan LabašMatija Kazalicki
03.11.18.TrnjeIvan LabašKrešimir Škarić2:6 6:7
11.11.18.TK TrešnjevkaMario SermekMatija Kazalicki6:2 6:3
25.11.2018 15:00 - TK TrešnjevkaMario SermekKrešimir Škarić
06.11.18.TK TrešnjevkaMario SermekTomislav Brkljačić6:7 4:6
15.11.18.ConcordiaMatija KazalickiKrešimir Škarić1:6 4:6
25.11.2018 16:00 - ŠpanskoMatija KazalickiTomislav Brkljačić
18.11.2018 18:00 - ŠalataKrešimir ŠkarićTomislav Brkljačić
Krešimir ŠkarićNenad Jakšić
Tomislav BrkljačićNenad Jakšić
08.11.18.terra +winnerTomislav BrkljačićIvan Labaš6:3 2:6 6:7
2B. Liga (Prikaži tablicu)
Damir KipčićGoran Russo
10.11.18.TrnjeDamir KipčićIvan Fiket6:3 6:2
03.11.18.TrnjeGoran RussoIvan Fiket4:6 2:6
Goran RussoVladimir Vučković
05.11.18.kod Kutije ŠibicaIvan FiketVladimir Vučković1:6 2:6
08.11.18.kod Kutije ŠibicaIvan FiketLuka Dobrović2:6 4:6
Vladimir VučkovićLuka Dobrović
17.11.18.ChromosVladimir VučkovićDamir Kipčić6:1 6:4
05.11.18.Chromos SavicaLuka DobrovićDamir Kipčić3:6 6:1 10:7
13.11.18.Chromos SavicaLuka DobrovićGoran Russo6:1 6:1
3A. Liga (Prikaži tablicu)
Tino KirinDarko Završak
Tino KirinStipe Rosandić
18.11.18.OraniceTino KirinIvan Cerinski6:4 2:6 1:6
16.11.18.MladostDarko ZavršakStipe Rosandić6:4 6:4
02.11.18.TK WinnerDarko ZavršakIvan Cerinski1:6 6:7
Darko ZavršakEdo Krmpotić
11.11.18.ŠpanskoStipe RosandićIvan Cerinski7:6 0:6 7:10
17.11.18.ŠpanskoStipe RosandićEdo Krmpotić6:7 4:6
10.11.18.OraniceStipe RosandićMarko Habuš2:6 1:6
Ivan CerinskiEdo Krmpotić
04.11.18.TrnjeIvan CerinskiMarko Habuš7:6 6:4
Edo KrmpotićMarko Habuš
Edo KrmpotićTino Kirin
Marko HabušTino Kirin
19.11.2018 21:00 - OraniceMarko HabušDarko Završak
3B. Liga (Prikaži tablicu)
Ivan SoldoŽeljko Crljenica
Ivan SoldoSaša Stanić
Ivan SoldoAdrijan Pribičević
Željko CrljenicaSaša Stanić
01.11.18.TrnjeŽeljko CrljenicaAdrijan Pribičević6:2 1:6 0:6
09.11.18.ŠpanskoŽeljko CrljenicaIgor Gojmerac6:4 7:6
09.11.18.TrnjeSaša StanićAdrijan Pribičević6:1 7:5
Saša StanićIgor Gojmerac
Saša StanićKristijan Petrinić
16.11.18.RavniceAdrijan PribičevićIgor Gojmerac6:1 6:1
Adrijan PribičevićKristijan Petrinić
20.11.2018 21:00 - RavniceIgor GojmeracKristijan Petrinić
13.11.18.RavniceIgor GojmeracIvan Soldo3:6 4:6
08.11.18.RavniceKristijan PetrinićIvan Soldo4:6 6:2 10:5
04.11.18.TrnjeKristijan PetrinićŽeljko Crljenica6:2 6:1
3C. Liga (Prikaži tablicu)
17.11.18.TK Terra (Veslačka)Dražen ZrnoTomislav Jurčić3:6 0:6
01.11.18.ŠpanskoDražen ZrnoHrvoje Budinčević1:6 1:6
03.11.18.TK TrešnjevkaDražen ZrnoIgor Zjakić2:6 3:6
03.11.18.TrnjeTomislav JurčićHrvoje Budinčević3:6 2:6
10.11.18.TK TrešnjevkaTomislav JurčićIgor Zjakić7:6 6:3
Tomislav JurčićZeljko Samodol
11.11.18.TK TrešnjevkaHrvoje BudinčevićIgor Zjakić6:1 6:1
04.11.18.PonikveHrvoje BudinčevićZeljko Samodol6:4 6:2
06.11.18.ConcordiaHrvoje BudinčevićIvan Novko6:1 6:1
Igor ZjakićZeljko Samodol
Igor ZjakićIvan Novko
15.11.18.PonikveZeljko SamodolIvan Novko7:6 5:7 0:10
Zeljko SamodolDražen Zrno
11.11.18.kod Kutije ŠibicaIvan NovkoDražen Zrno6:1 6:3
Ivan NovkoTomislav Jurčić
3D. Liga (Prikaži tablicu)
11.11.18.RudešMarko GračakDanijel Ćosić4:6 2:6
Marko GračakZdravko Vučković
04.11.18.RudešDanijel ĆosićZdravko Vučković7:6 7:6
06.11.18.MladostDanijel ĆosićTomislav Đapić4:6 4:6
Zdravko VučkovićTomislav Đapić
07.11.18.PonikveZdravko VučkovićIvan Glad1:6 2:6
Tomislav ĐapićIvan Glad
Tomislav ĐapićMarko Gračak
21.11.2018 21:00 - PonikveIvan GladMarko Gračak
14.11.18.PonikveIvan GladDanijel Ćosić6:3 6:3
4A. Liga (Prikaži tablicu)
02.11.18.TrnjeDomagoj ZlačkiKenan Mačkić3:6 2:6
08.11.18.ŠpanskoDomagoj ZlačkiSlaven Bušić1:6 0:6
17.11.18.OraniceDomagoj ZlačkiZoran Burić3:6 4:6
09.11.18.TrnjeKenan MačkićSlaven Bušić6:4 6:1
04.11.18.TrnjeKenan MačkićZoran Burić4:6 2:6
11.11.18.TrnjeKenan MačkićPetar Mlinarić6:2 6:0
15.11.18.OraniceSlaven BušićZoran Burić4:6 0:6
14.11.18.OraniceSlaven BušićPetar Mlinarić7:6 3:6 5:10
10.11.18.TrnjeSlaven BušićDominko Blažević6:3 6:3
07.11.18.ConcordiaZoran BurićPetar Mlinarić6:3 7:6
25.11.2018 12:00 - TrnjeZoran BurićDominko Blažević
03.11.18.TrnjePetar MlinarićDominko Blažević6:4 5:7 6:1
Petar MlinarićDomagoj Zlački
Dominko BlaževićDomagoj Zlački
21.11.2018 21:00 - OraniceDominko BlaževićKenan Mačkić
4B. Liga (Prikaži tablicu)
17.11.18.OraniceMarko KožulNenad Hajdin6:1 1:6 4:10
Marko KožulHrvoje Brlečić
Marko KožulDenis Ištvanić
09.11.18.TrnjeNenad HajdinHrvoje Brlečić1:6 6:2 7:6
Nenad HajdinDenis Ištvanić
10.11.18.OraniceNenad HajdinTomislav Konjar3:6 3:6
03.11.18.TrnjeHrvoje BrlečićDenis Ištvanić6:2 6:4
25.11.2018 18:00 - TrnjeHrvoje BrlečićTomislav Konjar
18.11.2018 20:00 - Top SpinHrvoje BrlečićMaja Zuber
Denis IštvanićTomislav Konjar
15.11.18.OraniceDenis IštvanićMaja Zuber6:2 2:6 6:2
07.11.18.TK Terra (Veslačka)Tomislav KonjarMaja Zuber6:0 6:0
Tomislav KonjarMarko Kožul
Maja ZuberMarko Kožul
Maja ZuberNenad Hajdin
4C. Liga (Prikaži tablicu)
03.11.18.TK TrešnjevkaDanijel LijovićVedran Mucić2:6 0:6
Danijel LijovićTihomir Turković
Danijel LijovićDejan Fabris
Vedran MucićTihomir Turković
10.11.18.ConcordiaVedran MucićDejan Fabris7:6 6:3
Vedran MucićIvan Milinković
Tihomir TurkovićDejan Fabris
Tihomir TurkovićIvan Milinković
Tihomir TurkovićNenad Kocmur
02.11.18.PonikveDejan FabrisIvan Milinković1:6 6:4 8:10
Dejan FabrisNenad Kocmur
Ivan MilinkovićNenad Kocmur
Ivan MilinkovićDanijel Lijović
08.11.18.ConcordiaNenad KocmurDanijel Lijović6:3 2:6 10:7
04.11.18.TK TrešnjevkaNenad KocmurVedran Mucić2:6 4:6
4D. Liga (Prikaži tablicu)
11.11.18.TrnjeMiroslav SalabaMarko Tutek6:3 2:6 1:6
03.11.18.TrnjeMiroslav SalabaAndrej Adanić4:6 3:6
17.11.18.ŠpanskoMiroslav SalabaMarko Đuranec2:6 4:6
12.11.18.ŠpanskoMarko TutekAndrej Adanić6:4 7:5
Marko TutekMarko Đuranec
Marko TutekDomagoj Blažević
18.11.2018 19:00 - kod Kutije ŠibicaAndrej AdanićMarko Đuranec
11.11.18.TrnjeAndrej AdanićDomagoj Blažević6:4 2:6 7:10
06.11.18.RavniceAndrej AdanićZoran Muhek0:6 1:6
Marko ĐuranecDomagoj Blažević
19.11.2018 11:00 - RavniceMarko ĐuranecZoran Muhek
08.11.18.RavniceDomagoj BlaževićZoran Muhek1:6 3:6
01.11.18.TrnjeDomagoj BlaževićMiroslav Salaba6:4 6:0
14.11.18.TrnjeZoran MuhekMiroslav Salaba6:2 6:0
18.11.2018 20:00 - RavniceZoran MuhekMarko Tutek
5A. Liga (Prikaži tablicu)
10.11.18.TrnjeBoris MuhaDeni Tomljanović3:6 4:6
04.11.18.TrnjeBoris MuhaMiran Vučina2:6 2:6
11.11.18.TrnjeBoris MuhaDavid Hrvatin6:7 6:4 10:4
Deni TomljanovićMiran Vučina
Deni TomljanovićDavid Hrvatin
Deni TomljanovićIvan Rotim
07.11.18.TK Terra (Veslačka)Miran VučinaDavid Hrvatin6:2 4:6 6:1
Miran VučinaIvan Rotim
Miran VučinaPetar Eškinja
09.11.18.TK TravnjakDavid HrvatinIvan Rotim3:6 4:6
David HrvatinPetar Eškinja
13.11.18.TrnjeIvan RotimPetar Eškinja3:6 7:5 0:6
Ivan RotimBoris Muha
Petar EškinjaBoris Muha
08.11.18.TrnjePetar EškinjaDeni Tomljanović3:6 4:6
5B. Liga (Prikaži tablicu)
04.11.18.OraniceZdravko MarčinkoKarlo Fantoni6:1 6:2
Zdravko MarčinkoIvan Vukoja
Karlo FantoniIvan Vukoja
11.11.18.OraniceKarlo FantoniMario Kelečić6:4 7:6
18.11.18.OraniceIvan VukojaMario Kelečić6:3 6:1
17.11.18.OraniceIvan VukojaTomislav Krmek6:1 4:6 6:3
04.11.18.MladostMario KelečićTomislav Krmek6:2 6:4
25.11.2018 10:00 - OraniceMario KelečićZdravko Marčinko
11.11.18.TK TrešnjevkaTomislav KrmekZdravko Marčinko6:3 4:6 7:6
Tomislav KrmekKarlo Fantoni
5C. Liga (Prikaži tablicu)
15.11.18.TK Terra (Veslačka)Ivo PetkovićGoran Bistrički7:6 5:7 10:7
21.11.2018 21:00 - TK Terra (Veslačka)Ivo PetkovićHrvoje Bursić
03.11.18.ŠpanskoGoran BistričkiHrvoje Bursić4:6 4:6
Goran BistričkiNino Gugić
24.11.2018 19:00 - ŠpanskoHrvoje BursićNino Gugić
12.11.18.TrnjeHrvoje BursićBruno Peterman1:6 1:6
Nino GugićBruno Peterman
Nino GugićIvo Petković
Bruno PetermanIvo Petković
Bruno PetermanGoran Bistrički
5D. Liga (Prikaži tablicu)
04.11.18.ŠpanskoAleksandar RadojčićMario Valpotić1:6 4:6
10.11.18.ŠpanskoAleksandar RadojčićAnte Gunjača6:4 4:6 3:10
13.11.18.TrnjeMario ValpotićAnte Gunjača6:3 7:6
06.11.18.PonikveMario ValpotićNikša Konjevod6:4 6:2
20.11.2018 21:00 - OraniceAnte GunjačaNikša Konjevod
08.11.18.TK RavniceAnte GunjačaMiro Smiljanic1:6 1:6
18.11.2018 20:00 - TK RavniceNikša KonjevodMiro Smiljanic
Nikša KonjevodAleksandar Radojčić
19.11.2018 20:00 - TK RavniceMiro SmiljanicAleksandar Radojčić
21.11.2018 09:00 - TK RavniceMiro SmiljanicMario Valpotić
5E. Liga (Prikaži tablicu)
Krunoslav LovrićMislav Pavlin
Krunoslav LovrićMiroslav Katičić
Mislav PavlinMiroslav Katičić
03.11.18.OraniceMislav PavlinMarin Popović1:6 2:6
Miroslav KatičićMarin Popović
Miroslav KatičićMate Batinić
18.11.18.ŠpanskoMarin PopovićMate Batinić6:2 5:7 10:7
09.11.18.MladostMarin PopovićKrunoslav Lovrić6:1 3:6 0:6
11.11.18.OraniceMate BatinićKrunoslav Lovrić6:3 3:6 10:12
Mate BatinićMislav Pavlin
5F. liga (Prikaži tablicu)
Vedran LjubejDražen Barić
10.11.18.TrnjeVedran LjubejVid Tomljenović7:6 3:6 5:7
15.11.18.OraniceDražen BarićVid Tomljenović2:6 6:3 6:7
06.11.18.OraniceDražen BarićDean Bertoncelj6:2 7:5
13.11.18.TrnjeVid TomljenovićDean Bertoncelj6:4 7:5
Vid TomljenovićTin Sivec
17.11.18.RudešDean BertonceljTin Sivec7:5 6:1
Dean BertonceljVedran Ljubej
Tin SivecVedran Ljubej
Tin SivecDražen Barić
5G. Liga (Prikaži tablicu)
10.11.18.TrnjeBojan PoturicaTomislav Šimić6:3 6:3
04.11.18.TrnjeBojan PoturicaMarin Knezović6:1 6:2
06.11.18.TrnjeTomislav ŠimićMarin Knezović6:2 3:6 12:10
Tomislav ŠimićFilip Curcic
23.11.2018 16:00 - TrnjeMarin KnezovićFilip Curcic
Marin KnezovićGorki Bratim
08.11.18.ŠpanskoFilip CurcicGorki Bratim5:7 0:6
03.11.18.ŠpanskoFilip CurcicBojan Poturica0:6 0:6
Gorki BratimBojan Poturica
13.11.18.TrnjeGorki BratimTomislav Šimić6:1 7:5
5H. Liga (Prikaži tablicu)
15.11.18.RavniceMario BiškupNenad Čaklović2:6 2:6
10.11.18.ŠpanskoMario BiškupDanijel Jambrečina6:1 7:5
18.11.2018 20:00 - ŠpanskoNenad ČaklovićDanijel Jambrečina
Nenad ČaklovićDanijel Sočanac
Danijel JambrečinaDanijel Sočanac
16.11.18.PonikveDanijel JambrečinaIvan Ćorković3:6 5:7
09.11.18.PonikveDanijel SočanacIvan Ćorković3:6 5:7
17.11.18.RavniceDanijel SočanacMario Biškup6:2 7:5
Ivan ĆorkovićMario Biškup
Ivan ĆorkovićNenad Čaklović
6A. Liga (Prikaži tablicu)
Damir KeckoDejan Tešić
06.11.18.RudešDamir KeckoZoran Knežević6:7 2:6
13.11.18.TC RudešDejan TešićZoran Knežević6:4 4:6 6:2
Dejan TešićDaniel Verbanac
Zoran KneževićDaniel Verbanac
Zoran KneževićMarko Luč
Daniel VerbanacMarko Luč
11.11.18.PonikveDaniel VerbanacDamir Kecko3:6 2:6
09.11.18.ConcordiaMarko LučDamir Kecko6:7 7:5 2:10
Marko LučDejan Tešić
6B. Liga (Prikaži tablicu)
Saša MarkovićDražen Domijan
12.11.18.PonikveSaša MarkovićAnita Dananic6:1 6:1
14.11.18.TrnjeDražen DomijanAnita Dananic2:6 6:3 4:6
10.11.18.TK Terra (Veslačka)Dražen DomijanOskar Fiuri2:6 2:6
Anita DananicOskar Fiuri
10.11.18.ChromosAnita DananicAnte Sentić0:6 2:6
22.11.2018 20:30 - TK Terra (Veslačka)Oskar FiuriAnte Sentić
07.11.18.Velesajam (pav. 6)Oskar FiuriSaša Marković6:2 6:1
13.11.18.PonikveAnte SentićSaša Marković4:6 2:6
24.11.2018 12:00 - TK Terra (Veslačka)Ante SentićDražen Domijan
6C. Liga (Prikaži tablicu)
15.11.18.OraniceLuka AndrišićMarko Lukić4:6 4:6
Luka AndrišićFilip Diab
08.11.18.MaksimirMarko LukićFilip Diab6:3 6:2
07.11.18.ŠpanskoMarko LukićGoran Medved6:3 6:3
Filip DiabGoran Medved
14.11.18.ŠpanskoGoran MedvedLuka Andrišić5:7 3:6
6D. Liga (Prikaži tablicu)
17.11.18.ŠpanskoStipe BuljanPetar Lončarić6:3 6:4
Stipe BuljanBranko Obradov
Petar LončarićBranko Obradov
16.11.18.PonikvePetar LončarićDrago Cota6:3 2:6 4:6
11.11.18.TrnjeBranko ObradovDrago Cota5:7 6:7
06.11.18.ConcordiaBranko ObradovMario Lovreković6:3 6:0
17.11.18.ŠpanskoDrago CotaMario Lovreković6:1 6:1
18.11.2018 20:00 - TrnjeDrago CotaStipe Buljan
10.11.18.ŠpanskoMario LovrekovićStipe Buljan5:7 1:6
07.11.18.ConcordiaMario LovrekovićPetar Lončarić4:6 1:6
6E. Liga (Prikaži tablicu)
22.11.2018 18:30 - ŠalataHesam QaydiBožo Kelić
09.11.18.ŠalataHesam QaydiAntonio Šušak6:2 6:3
17.11.18.RavniceBožo KelićAntonio Šušak6:4 3:6 9:11
19.11.2018 21:00 - MladostBožo KelićVedran Mihelcic
12.11.18.MladostAntonio ŠušakVedran Mihelcic2:6 3:6
Antonio ŠušakMarko Đurković
26.11.2018 21:00 - MladostVedran MihelcicMarko Đurković
Vedran MihelcicHesam Qaydi
03.11.18.ŠalataMarko ĐurkovićHesam Qaydi4:6 2:6
10.11.18.TrnjeMarko ĐurkovićBožo Kelić6:3 6:2
6F. Liga (Prikaži tablicu)
04.11.18.TrnjeDario LikerZinka Matković6:1 6:7 11:13
Dario LikerFilip Badanjak
Zinka MatkovićFilip Badanjak
14.11.18.kod Kutije ŠibicaZinka MatkovićBruno Hemen5:7 4:6
Filip BadanjakBruno Hemen
Filip BadanjakSandro Salopek
07.11.18.TrnjeBruno HemenSandro Salopek6:3 6:1
15.11.18.Velesajam (pav. 6)Bruno HemenDario Liker6:4 6:3
20.11.2018 21:00 - Velesajam (pav. 6)Sandro SalopekDario Liker
10.11.18.TrnjeSandro SalopekZinka Matković2:6 1:6
6G. Liga (Prikaži tablicu)
Filip LisjakTomislav Zastavnik
Filip LisjakGoran Katušin
Tomislav ZastavnikGoran Katušin
09.11.18.ŠpanskoTomislav ZastavnikMarko Mlinarić0:6 7:6 4:6
16.11.18.PonikveGoran KatušinMarko Mlinarić7:6 3:6 4:10
07.11.18.TK WinnerGoran KatušinSrdjan Bejakovic1:6 2:6
18.11.2018 19:00 - Mala ŠalataMarko MlinarićSrdjan Bejakovic
Marko MlinarićFilip Lisjak
Srdjan BejakovicFilip Lisjak
16.11.18.ŠpanskoSrdjan BejakovicTomislav Zastavnik6:3 6:7 6:10
6H. Liga (Prikaži tablicu)
11.11.18.TrnjeStipan MikulićNeven Vidmar3:6 5:7
10.11.18.Chromos SavicaStipan MikulićZoran Bohaček6:2 6:1
04.11.18.ChromosNeven VidmarZoran Bohaček6:3 6:0
20.11.2018 21:00 - Chromos SavicaNeven VidmarSaša Zelić
Zoran BohačekSaša Zelić
Saša ZelićStipan Mikulić
7A. Liga (Prikaži tablicu)
16.11.18.PonikveIvan CutvarićKrešimir Viduka6:3 6:4
Ivan CutvarićDavorin Tadić
Ivan CutvarićGoran Džidić
Krešimir VidukaDavorin Tadić
11.11.18.TrnjeKrešimir VidukaGoran Džidić2:6 3:6
18.11.18.OraniceKrešimir VidukaTomislav Kranjec2:6 3:6
Davorin TadićGoran Džidić
11.11.18.ŠpanskoDavorin TadićTomislav Kranjec6:0 6:4
16.11.18.Mala ŠalataDavorin TadićLuka Šmalcelj7:5 6:2
03.11.18.TrnjeGoran DžidićTomislav Kranjec6:7 6:2 10:2
13.11.18.TrnjeGoran DžidićLuka Šmalcelj6:1 7:6
Tomislav KranjecLuka Šmalcelj
Tomislav KranjecIvan Cutvarić
18.11.18.RavniceLuka ŠmalceljIvan Cutvarić3:6 2:6
Luka ŠmalceljKrešimir Viduka
7B. Liga (Prikaži tablicu)
Tonči MimicaMateo Krešić
Tonči MimicaSaša Posavec
Tonči MimicaSebastijan Zelić
Mateo KrešićSaša Posavec
07.11.18.TK TravnjakMateo KrešićSebastijan Zelić1:6 6:2 9:11
10.11.18.ConcordiaMateo KrešićIvan Šagud3:6 4:6
14.11.18.TK TravnjakSaša PosavecSebastijan Zelić0:6 3:6
07.11.18.TrnjeSaša PosavecIvan Šagud2:6 1:6
09.11.18.Chromos SavicaSaša PosavecMatias Dragičević2:6 6:1 2:6
12.11.18.TK TravnjakSebastijan ZelićIvan Šagud6:7 3:6
Sebastijan ZelićMatias Dragičević
22.11.2018 16:00 - ConcordiaIvan ŠagudMatias Dragičević
19.11.2018 20:00 - ConcordiaIvan ŠagudTonči Mimica
Matias DragičevićTonči Mimica
Matias DragičevićMateo Krešić
7C. Liga (Prikaži tablicu)
10.11.18.ChromosTomislav PilipacRobert Matejka6:3 3:6 4:6
Tomislav PilipacRenato Knezevic
15.11.18.ŠpanskoRobert MatejkaRenato Knezevic6:7 4:6
04.11.18.ŠpanskoRobert MatejkaMarijan Stričević6:2 7:6
11.11.18.ŠpanskoRenato KnezevicMarijan Stričević4:6 6:4 4:6
08.11.18.ChromosRenato KnezevicEugen Plenča6:4 6:2
17.11.18.ChromosMarijan StričevićEugen Plenča6:3 7:5
18.11.18.ŠpanskoMarijan StričevićTomislav Pilipac6:4 6:2
12.11.18.ChromosEugen PlenčaTomislav Pilipac7:6 6:3
Eugen PlenčaRobert Matejka
7D. Liga (Prikaži tablicu)
11.11.18.ŠpanskoDamir JurićJosip Seidl4:6 2:6
Damir JurićDino Rakipović
Josip SeidlDino Rakipović
17.11.18.PrečkoJosip SeidlIvan Delač4:6 2:6
11.11.18.PonikveDino RakipovićIvan Delač6:7 2:6
Dino RakipovićIvan Čagalj
18.11.18.TrnjeIvan DelačIvan Čagalj6:1 6:2
Ivan DelačDamir Jurić
Ivan ČagaljDamir Jurić
06.11.18.TrnjeIvan ČagaljJosip Seidl4:6 6:4 10:7
7E Liga (Prikaži tablicu)
Jerko PerletaBruno Urlić
16.11.18.OraniceJerko PerletaDamir Županić4:6 5:7
12.11.18.PonikveBruno UrlićDamir Županić6:3 7:5
13.11.18.OraniceBruno UrlićJelena Pranjić6:4 6:0
10.11.18.ŠpanskoDamir ŽupanićJelena Pranjić6:2 6:2
Damir ŽupanićNino Stančić Vidrač
12.11.18.ChromosJelena PranjićNino Stančić Vidrač6:2 6:2
11.11.18.TrnjeJelena PranjićJerko Perleta2:6 2:6
Nino Stančić VidračJerko Perleta
09.11.18.TrnjeNino Stančić VidračBruno Urlić0:6 0:6
7F Liga (Prikaži tablicu)
08.11.18.TrnjeAlen BejukMichael Gable6:3 7:6
Alen BejukMarijo Lalić
Michael GableMarijo Lalić
Michael GableDomagoj Bulat
Marijo LalićDomagoj Bulat
Marijo LalićPatrik Juzbašić
Domagoj BulatPatrik Juzbašić
Domagoj BulatAlen Bejuk
Patrik JuzbašićAlen Bejuk
10.11.18.RavnicePatrik JuzbašićMichael Gable2:6 2:6
7G Liga (Prikaži tablicu)
11.11.18.PonikveSaša BajićDragan Čičak6:2 1:6 10:8
Saša BajićDomagoj Kolonić
17.11.18.Chromos SavicaDragan ČičakDomagoj Kolonić2:6 0:6
Dragan ČičakMatija Dukić
Domagoj KolonićMatija Dukić
11.11.18.ChromosDomagoj KolonićLuka Filipovic6:4 6:0
Matija DukićLuka Filipovic
13.11.18.PonikveMatija DukićSaša Bajić7:5 6:2
17.11.18.ConcordiaLuka FilipovicSaša Bajić6:1 6:4
03.11.18.OraniceLuka FilipovicDragan Čičak6:3 6:2
Parovi 1 (Prikaži tablicu)
18.11.2018 20:00 - Top SpinJakšić /GrubišićKovačić /Lautar
11.11.18.TrnjeJakšić /GrubišićIštvanić / Maričić6:4 6:1
17.11.18.ChromosKovačić /LautarIštvanić / Maričić2:6 6:3 6:1
06.11.18.RavniceKovačić /LautarMarjanović / Škarić6:7 6:2 6:4
17.11.18.ConcordiaIštvanić / MaričićMarjanović / Škarić2:6 7:6 2:6
Marjanović / ŠkarićJakšić /Grubišić
Parovi 2. Liga (Prikaži tablicu)
11.11.18.Chromos SavicaVuletić / KipčićKrišković /Thompson4:6 6:2 6:4
Vuletić / KipčićFranov / Turkalj
09.11.18.RavniceKrišković /ThompsonFranov / Turkalj5:7 6:0 5:10
24.11.2018 12:00 - TrnjeKrišković /ThompsonMačkić / Budinčević
Franov / TurkaljMačkić / Budinčević
25.11.2018 16:00 - Chromos SavicaMačkić / BudinčevićVuletić / Kipčić
Parovi 3. Liga (Prikaži tablicu)
Parovi 4. Liga (Prikaži tablicu)
04.11.18.ŠpanskoBarišić /SumićŠter / Ćosić2:6 4:6
16.11.18.ŠpanskoBarišić /SumićCrljenica / Fiket2:6 1:6
Šter / ĆosićCrljenica / Fiket
06.11.18.RudešŠter / ĆosićRenić / Šomen5:7 2:6
Crljenica / FiketRenić / Šomen
Renić / ŠomenBarišić /Sumić
Parovi 5. Liga (Prikaži tablicu)
Durlen /ZrnoČaklović /Martinović
16.11.18.TK Terra (Veslačka)Čaklović /MartinovićPolonijo / Biškup6:2 6:2
04.11.18.RavnicePolonijo / BiškupDurlen /Zrno3:6 3:6
Parovi 6. Liga (Prikaži tablicu)
Završak /ZavršakLušić /Pavlin
17.11.18.OraniceZavršak /ZavršakTadić / Habljak6:3 6:1
12.11.18.PonikveLušić /PavlinTadić / Habljak6:4 6:4
05.11.18.ŠpanskoLušić /PavlinAdanić / Širanović3:6 6:4 6:2
06.11.18.PonikveTadić / HabljakAdanić / Širanović4:6 6:7
Adanić / ŠiranovićZavršak /Završak
Parovi 7. Liga (Prikaži tablicu)
Somek / BračićRotim / Rotim
04.11.18.TrnjeRotim / RotimČuljak / Ciganović6:2 6:2
Čuljak / CiganovićSomek / Bračić

Do kraja sezone još:

Broj liga u sezoni: 41
Broj igrača u sezoni: 208

Odrađeno mečeva: 225 / 434 ( 51.84 % )

Odigrano mečeva: 225 / 434 ( 51.84 % )

Posljednji GDSI turnir

Velesajam (pav6) - 21.12.13.
Pobjednik: Đino Kralj
Finalist: Mateo Papić
3.mjesto:
Pobjednik utješnog: Tomislav Jurčić
Detalji

LIVE rang lista

Detaljna rang lista

Službena rang lista

Cijela rang lista
Copyright © 2012 Đino Kralj. All Rights Reserved.