Početna
Igrači
Rezultati
Rang liste
Tablice
Turniri
Hall of fame
Interviews
LiveScore
Manager
Team cup
Treniranje
Blogovi

Aktualna sezona

1. Liga
1. Goran Kovačić 448:142:2712
2. Ivan Leskovar 437:332:1710
3. Luka Dobrović 425:440:338
4. Mario Sermek 312:622:285
5. Marko Habuš 400:817:484
Detalji

Posljednji rezultati

24.05.19. - 5H. Liga - Trnje
Denis Ištvanić1610
Danijel Lijović617
24.05.19. - 9A. Liga - Chromos
Viktor Marmelić66
Josip Letica41
24.05.19. - 3C. Liga - TK Travnjak
Damir Paulić66
Mislav Renić23
24.05.19. - 8D. Liga - Chromos Savica
Domagoj Kolonić66
Marko Mikulec02
24.05.19. - 7D. Liga - Trnje
Anita Dananić66
Alen Bejuk12
24.05.19. - Parovi 6. Liga - TK Trešnjevka
Kazalicki / Muha466
Aliti / Grba631
23.05.19. - 4C. Liga - Mladost
Saša Šter66
Matija Milić21
23.05.19. - 5B. Liga - Špansko
Darko Završak4610
Ivan Ćorković623
23.05.19. - 5F. Liga - Špansko
Luka Bartolić0610
Mate Batinić634
23.05.19. - 4A. Liga - TK Winner
Enis Plančić577
Deni Tomljanović756
23.05.19. - 7E. Liga - Staro Trnje
Andrej Kalea4610
Mario Vukoja623
23.05.19. - 1. Liga - Mladost
Nenad Jakšić66
Ivan Glad01
23.05.19. - Parovi 4. Liga - Ponikve
Horvatić / Fiket66
Turkalj / Sušić31
23.05.19. - 8C. Liga - Top Spin
Mateja Antolković67
Domagoj Krišković25
23.05.19. - 5E. Liga - Mladost
Hrvoje Bursić66
Ivan Rotim34
23.05.19. - 1. Liga - HAVK Mladost
Luka Dobrović7410
Ivan Leskovar667
23.05.19. - 3B. Liga - Mladost
Tino Kirin2611
Dražen Malbašić609
23.05.19. - 9A. Liga - Rudeš
Dragan Čičak66
Josip Letica42
23.05.19. - 4B. Liga - Trnje
Slaven Vuletić66
Adrijan Pribičević40
23.05.19. - 8B. Liga - Mladost
Josip Tečer3610
Mario Lovreković638

Rezultati i najave mečeva u aktualnoj sezoni

1. Liga (Prikaži tablicu)
16.04.19.ChromosMario SermekGoran Kovačić2:6 4:6
27.04.19.Mario SermekIvan LeskovarWO
25.04.19.TK TravnjakGoran KovačićIvan Leskovar0:6 6:4 10:7
07.04.19.kod Kutije ŠibicaGoran KovačićMarko Habuš6:2 6:2
17.04.19.ŠpanskoIvan LeskovarMarko Habuš6:1 6:1
26.04.19.ChromosIvan LeskovarLuka Dobrović6:3 4:6 10:6
24.04.19.Chromos SavicaMarko HabušLuka Dobrović3:6 4:6
14.04.19.kod Kutije ŠibicaMarko HabušMario Sermek1:6 3:6
20.04.19.TrnjeLuka DobrovićMario Sermek6:2 6:2
22.04.19.Chromos SavicaLuka DobrovićGoran Kovačić4:6 3:6
2A. Liga (Prikaži tablicu)
17.04.19.MladostTino KirinIvan Cerinski4:6 4:6
29.04.19.Tino KirinTomislav BrkljačićWO
08.04.19.PonikveIvan CerinskiTomislav Brkljačić0:6 6:3 4:6
14.04.19.PonikveIvan CerinskiIvan Glad0:6 3:6
24.04.19.PonikveTomislav BrkljačićIvan Glad1:6 6:2 2:6
10.04.19.TrnjeTomislav BrkljačićZoran Muhek6:1 6:3
25.04.19.PonikveIvan GladZoran Muhek6:2 6:0
19.04.19.PonikveIvan GladTino Kirin6:1 6:0
04.04.19.ChromosZoran MuhekTino Kirin4:6 6:3 10:5
06.04.19.RavniceZoran MuhekIvan Cerinski4:6 6:7
2B. Liga (Prikaži tablicu)
22.04.19.MladostDamir KipčićMatija Kazalicki6:3 6:4
07.04.19.TrnjeDamir KipčićMarko Lautar6:2 7:5
24.04.19.TK TravnjakMatija KazalickiMarko Lautar6:4 4:6 3:6
07.04.19.ChromosMatija KazalickiVladimir Vučković2:6 2:6
03.04.19.PonikveMarko LautarVladimir Vučković6:4 4:6 10:5
17.04.19.ChromosMarko LautarKristijan Petrinić6:4 1:6 6:3
25.04.19.ConcordiaVladimir VučkovićKristijan Petrinić6:1 6:1
24.04.19.JazbinaVladimir VučkovićDamir Kipčić5:7 6:4 10:4
28.04.19.PonikveKristijan PetrinićDamir Kipčić6:2 4:6 6:10
26.04.19.ChromosKristijan PetrinićMatija Kazalicki6:3 6:2
3A. Liga (Prikaži tablicu)
26.04.19.TrnjeTomislav JurčićVedran Mucić4:6 3:6
25.04.19.PrinceTomislav JurčićVedran Fak7:6 6:7 8:10
24.04.19.PrinceVedran MucićVedran Fak6:2 7:5
27.04.19.Vedran MucićKarlo SokolWO
29.04.19.Velesajam (pav. 6)Vedran FakKarlo Sokol6:3 6:4
27.04.19.Velesajam (pav. 6)Vedran FakDamir Paulić6:4 6:2
30.04.19.Velesajam (pav. 6)Karlo SokolDamir Paulić3:6 6:4 5:10
24.04.19.TrnjeKarlo SokolTomislav Jurčić4:6 6:4 4:10
19.04.19.Chromos SavicaDamir PaulićTomislav Jurčić6:2 2:6 4:10
14.04.19.TK TrešnjevkaDamir PaulićVedran Mucić7:6 6:1
3B. Liga (Prikaži tablicu)
18.04.19.MladostStipe RosandićIvan Fiket2:6 2:6
19.04.19.MladostStipe RosandićDanijel Ćosić3:6 2:6
24.04.19.ChromosIvan FiketDanijel Ćosić6:3 7:5
25.04.19.ŠpanskoIvan FiketDražen Malbašić7:6 6:2
06.04.19.ŠpanskoDanijel ĆosićDražen Malbašić4:6 7:5 6:10
25.04.19.MladostDanijel ĆosićTomislav Đapić1:6 0:6
17.04.19.MladostDražen MalbašićTomislav Đapić6:4 6:2
05.04.19.TK Terra (Veslačka)Dražen MalbašićStipe Rosandić6:2 6:4
06.04.19.MladostTomislav ĐapićStipe Rosandić6:3 6:4
07.04.19.TrnjeTomislav ĐapićIvan Fiket1:6 3:6
3C. Liga (Prikaži tablicu)
06.04.19.TrnjeIvan SoldoGoran Russo3:6 6:3 3:10
29.04.19.Ivan SoldoMislav RenićWO
03.04.19.TrnjeGoran RussoMislav Renić6:4 6:3
08.04.19.TrnjeGoran RussoBruno Peterman6:0 6:4
10.04.19.PrečkoMislav RenićBruno Peterman4:6 6:0 7:5
18.04.19.ConcordiaMislav RenićDomagoj Blažević6:4 2:6 7:6
11.04.19.Top Ten PrečkoBruno PetermanDomagoj Blažević5:7 3:6
25.04.19.Top Ten PrečkoBruno PetermanIvan Soldo6:3 6:3
23.04.19.Domagoj BlaževićIvan SoldoWO
23.04.19.Domagoj BlaževićGoran RussoWO
3D. Liga (Prikaži tablicu)
13.04.19.RudešIvan LabašKenan Mačkić6:2 1:6 5:7
20.04.19.TK TrešnjevkaIvan LabašEdo Krmpotić6:1 7:5
11.04.19.RudešKenan MačkićEdo Krmpotić6:2 6:3
20.04.19.VeternicaKenan MačkićZeljko Samodol4:6 6:3 11:9
23.04.19. Velesajam (pav. 6)Edo KrmpotićZeljko Samodol6:3 3:6 4:6
25.04.19.TrnjeEdo KrmpotićMiro Smiljanic2:6 1:6
03.04.19.PonikveZeljko SamodolMiro Smiljanic6:3 6:3
14.04.19.PonikveZeljko SamodolIvan Labaš3:6 6:3 4:6
22.04.19.TrnjeMiro SmiljanicIvan Labaš2:6 6:3 10:7
07.04.19.TrnjeMiro SmiljanicKenan Mačkić4:6 6:4 4:6
4A. Liga (Prikaži tablicu)
16.04.19.TrnjeTomislav LukičićAdrijan Pribičević6:1 6:4
27.04.19.Tomislav LukičićZdravko VučkovićWO
17.04.19.TrnjeAdrijan PribičevićZdravko Vučković7:5 6:1
08.04.19.TK Terra (Veslačka)Adrijan PribičevićGorki Bratim6:3 6:0
28.04.19.Zdravko VučkovićGorki BratimWO
27.04.19.Zdravko VučkovićIvan NovkoWO
04.04.19.ConcordiaGorki BratimIvan Novko6:7 6:4 4:10
23.04.19.TrnjeGorki BratimTomislav Lukičić2:6 7:5 5:10
29.04.19.TrnjeIvan NovkoTomislav Lukičić2:6 7:5 6:10
02.04.19.TrnjeIvan NovkoAdrijan Pribičević6:2 7:5
4B. Liga (Prikaži tablicu)
28.04.19.ŠpanskoŽeljko CrljenicaHrvoje Matoković4:6 6:3 6:7
05.04.19.TrnjeŽeljko CrljenicaAndrej Adanić2:6 3:6
30.04.19.RavniceHrvoje MatokovićAndrej Adanić7:6 0:6 6:10
14.04.19.TK Hrvoje (Brestje)Hrvoje MatokovićMarko Kikić7:6 2:6 5:10
12.04.19.SesveteAndrej AdanićMarko Kikić2:6 7:6 1:6
27.04.19.TrnjeAndrej AdanićDominko Blažević3:6 5:7
11.04.19.TK Hrvoje (Brestje)Marko KikićDominko Blažević2:6 7:6 10:5
30.04.19.Marko KikićŽeljko CrljenicaWO
17.04.19.Mala ŠalataDominko BlaževićŽeljko Crljenica6:2 6:1
25.04.19.Mala ŠalataDominko BlaževićHrvoje Matoković6:4 6:3
4C. Liga (Prikaži tablicu)
22.04.19.TK TravnjakBojan PoturicaDalibor Poplaša6:4 6:3
20.04.19.TK TravnjakBojan PoturicaBruno Lukić6:7 6:4 10:8
28.04.19.TK TravnjakDalibor PoplašaBruno Lukić0:6 6:0 4:6
Dalibor PoplašaNeven Horvatić
18.04.19.kod Kutije ŠibicaBruno LukićNeven Horvatić1:6 5:7
22.04.19.PrečkoBruno LukićTomislav Konjar6:1 6:2
25.04.19.TK TravnjakNeven HorvatićTomislav Konjar6:3 6:4
26.04.19.TK TravnjakNeven HorvatićBojan Poturica6:1 6:4
29.04.19.Tomislav KonjarBojan PoturicaWO
19.04.19.TK TravnjakTomislav KonjarDalibor Poplaša5:7 3:6
4D. Liga (Prikaži tablicu)
22.04.19.TrnjeFran MirtlMarko Škrabić5:7 6:3 6:3
24.04.19.PonikveFran MirtlMarko Gračak6:3 6:4
28.04.19.ConcordiaMarko ŠkrabićMarko Gračak7:5 6:2
07.04.19.TrnjeMarko ŠkrabićNino Gugić6:4 6:0
14.04.19.PonikveMarko GračakNino Gugić1:6 2:6
26.04.19.TC RudešMarko GračakMario Valpotić6:7 6:1 8:10
13.04.19.PonikveNino GugićMario Valpotić7:6 6:1
06.04.19.PonikveNino GugićFran Mirtl2:6 6:7
04.04.19.TK TravnjakMario ValpotićFran Mirtl6:7 6:3 5:7
14.04.19.PonikveMario ValpotićMarko Škrabić2:6 0:6
5A. Liga (Prikaži tablicu)
12.04.19.Velesajam (pav. 6)Domagoj ZlačkiVjenceslav Vukoja6:4 6:1
14.04.19.TK Terra (Veslačka)Domagoj ZlačkiBranko Obradov6:1 6:1
13.04.19.TK Terra (Veslačka)Vjenceslav VukojaBranko Obradov6:2 6:3
28.04.19.TrnjeVjenceslav VukojaMarko Pletikosa6:1 3:6 6:4
18.04.19.TK Hrvoje (Brestje)Branko ObradovMarko Pletikosa3:6 4:6
07.04.19.TK WinnerBranko ObradovEnis Plančić0:6 1:6
14.04.19.TK WinnerMarko PletikosaEnis Plančić4:6 6:2 7:10
16.04.19.TK Hrvoje (Brestje)Marko PletikosaDomagoj Zlački1:6 2:6
17.04.19.TK WinnerEnis PlančićDomagoj Zlački6:0 6:0
25.04.19.TK WinnerEnis PlančićVjenceslav Vukoja6:2 6:7 6:3
5B. Liga (Prikaži tablicu)
28.04.19.PonikveBoris BernikIvan Milinković3:6 0:6
16.04.19.ChromosBoris BernikNeven Vidmar6:3 6:3
22.04.19.PonikveIvan MilinkovićNeven Vidmar6:0 6:2
22.04.19.PonikveIvan MilinkovićMarin Knezović6:4 6:1
09.04.19.PonikveNeven VidmarMarin Knezović4:6 6:4 10:6
25.04.19.VeternicaNeven VidmarMate Pešić6:3 2:6 4:10
06.04.19.TK WinnerMarin KnezovićMate Pešić7:5 6:2
20.04.19.TrnjeMarin KnezovićBoris Bernik2:6 6:4 12:10
03.04.19.TK WinnerMate PešićBoris Bernik2:6 3:6
27.04.19.PonikveMate PešićIvan Milinković2:6 3:6
5C. Liga (Prikaži tablicu)
07.04.19.TrnjeDamir KeckoHrvoje Brlečić1:6 6:4 10:6
05.04.19.PonikveDamir KeckoNenad Čaklović6:2 4:6 4:10
15.04.19.Chromos SavicaHrvoje BrlečićNenad Čaklović6:4 6:0
09.04.19.TrnjeHrvoje BrlečićDanijel Sočanac7:6 2:6 10:8
12.04.19.Top SpinNenad ČaklovićDanijel Sočanac4:6 6:2 2:10
20.04.19.MladostNenad ČaklovićFilip Pavić2:6 5:7
22.04.19.TrnjeDanijel SočanacFilip Pavić4:6 0:6
16.04.19.ConcordiaDanijel SočanacDamir Kecko6:1 6:1
11.04.19.TK Terra (Veslačka)Filip PavićDamir Kecko2:6 6:3 10:5
04.04.19.TrnjeFilip PavićHrvoje Brlečić6:3 6:0
5D. Liga (Prikaži tablicu)
14.04.19.RudešSlaven VuletićDražen Barić6:2 6:1
03.04.19.TrnjeSlaven VuletićHrvoje Bursić6:1 6:3
25.04.19.MladostDražen BarićHrvoje Bursić0:6 1:6
27.04.19.TrnjeDražen BarićPetar Mlinarić1:6 3:6
18.04.19.TK VIŽIHrvoje BursićPetar Mlinarić6:2 6:3
20.04.19.TK VIŽIHrvoje BursićKrešimir Hercigonja6:3 5:7 5:10
23.04.19.TK WinnerPetar MlinarićKrešimir Hercigonja5:7 2:6
17.04.19.ConcordiaPetar MlinarićSlaven Vuletić2:6 2:6
15.04.19.ŠpanskoKrešimir HercigonjaSlaven Vuletić6:7 0:6
30.04.19.RudešKrešimir HercigonjaDražen Barić6:2 6:4
5E. Liga (Prikaži tablicu)
30.04.19.Tenis centar TolićJosip JuranekTihomir Turković3:6 3:6
16.04.19.ŠpanskoJosip JuranekNenad Kocmur6:3 7:5
14.04.19.TK VIŽITihomir TurkovićNenad Kocmur4:6 6:4 10:6
19.04.19.ChromosTihomir TurkovićOsvit Somek5:7 6:3 10:12
03.04.19.ŠpanskoNenad KocmurOsvit Somek4:6 2:6
25.04.19.ConcordiaNenad KocmurMatko Perharić6:3 6:1
20.04.19.TrnjeOsvit SomekMatko Perharić6:4 6:0
22.04.19.TrnjeOsvit SomekJosip Juranek6:7 6:4 6:10
04.04.19.TrnjeMatko PerharićJosip Juranek4:6 4:6
15.04.19.Tenis centar TolićMatko PerharićTihomir Turković6:1 6:2
5F. liga (Prikaži tablicu)
07.04.19.TK TravnjakDražen ZrnoBoris Muha6:2 5:7 11:9
06.04.19.TrnjeDražen ZrnoDominik Birtić3:6 0:6
14.04.19.ŠpanskoBoris MuhaDominik Birtić2:6 4:6
22.04.19.ŠpanskoBoris MuhaMiran Vučina1:6 6:3 6:4
28.04.19.PonikveDominik BirtićMiran Vučina1:6 6:1 6:2
20.04.19.ŠpanskoDominik BirtićDenis Ištvanić6:0 6:0
13.04.19.Top SpinMiran VučinaDenis Ištvanić6:4 6:0
09.04.19.TK TravnjakMiran VučinaDražen Zrno6:7 6:3 10:5
28.04.19.TK TravnjakDenis IštvanićDražen Zrno7:6 7:6
06.04.19.TrnjeDenis IštvanićBoris Muha6:7 2:6
5G. Liga (Prikaži tablicu)
19.04.19.ŠpanskoDanko GreinerStjepan Mati6:4 6:3
02.04.19.TrnjeDanko GreinerMiroslav Salaba6:2 6:1
25.04.19.ChromosStjepan MatiMiroslav Salaba6:3 6:3
29.04.19.Stjepan MatiAleksandar RadojčićWO
13.04.19.ŠpanskoMiroslav SalabaAleksandar Radojčić6:2 6:2
22.04.19.ŠpanskoMiroslav SalabaDrago Cota6:2 6:1
27.04.19.PonikveAleksandar RadojčićDrago Cota6:3 6:4
09.04.19.TrnjeAleksandar RadojčićDanko Greiner3:6 3:6
29.04.19.Drago CotaDanko GreinerWO
29.04.19.Drago CotaStjepan MatiWO
5H. Liga (Prikaži tablicu)
26.04.19.Danijel LijovićVinko ŠkuncaWO
22.04.19.TrnjeDanijel LijovićDejan Fabris5:7 6:4 6:10
16.04.19.ŠpanskoVinko ŠkuncaDejan Fabris7:5 2:6 6:10
25.04.19.Vinko ŠkuncaMarko TutekWO
24.04.19.ŠpanskoDejan FabrisMarko Tutek6:2 6:2
07.04.19.ŠpanskoDejan FabrisIvan Ćorković6:1 6:4
10.04.19.PonikveMarko TutekIvan Ćorković6:3 7:6
13.04.19.ChromosMarko TutekDanijel Lijović5:7 6:2 6:10
06.04.19.TrnjeIvan ĆorkovićDanijel Lijović1:6 2:6
26.04.19.Ivan ĆorkovićVinko ŠkuncaWO
6A. Liga (Prikaži tablicu)
22.04.19.TrnjeOskar FiuriAnte Sentić6:3 7:6
14.04.19.PonikveOskar FiuriMarko Mlinarić7:5 0:6 10:8
03.04.19.PonikveAnte SentićMarko Mlinarić6:1 5:7 8:10
19.04.19.OraniceAnte SentićSebastijan Zelić6:1 6:3
25.04.19.MladostMarko MlinarićSebastijan Zelić6:2 6:4
07.04.19.PonikveMarko MlinarićKarlo Tuta6:3 4:6 10:8
23.04.19.TK ŠpanskoSebastijan ZelićKarlo Tuta2:6 2:6
18.04.19.Tenis centar TolićSebastijan ZelićOskar Fiuri2:6 4:6
07.04.19.PonikveKarlo TutaOskar Fiuri2:6 2:6
27.04.19.Karlo TutaAnte SentićWO
6B. Liga (Prikaži tablicu)
14.04.19.OraniceZdravko MarčinkoKristian Runtas6:2 6:3
24.04.19.Staro TrnjeZdravko MarčinkoŠimun Rotim1:6 6:3 0:6
20.04.19.Staro TrnjeKristian RuntasŠimun Rotim4:6 3:6
06.04.19.ŠpanskoKristian RuntasIvan Šagud1:6 6:2 1:6
26.04.19.TrnjeŠimun RotimIvan Šagud6:4 6:4
06.04.19.TrnjeŠimun RotimNeven Špehar2:6 1:6
22.04.19.TrnjeIvan ŠagudNeven Špehar0:6 1:6
17.04.19.OraniceIvan ŠagudZdravko Marčinko6:4 7:6
28.04.19.OraniceNeven ŠpeharZdravko Marčinko4:6 6:3 10:12
26.04.19.TrnjeNeven ŠpeharKristian Runtas6:0 6:1
6C. Liga (Prikaži tablicu)
16.04.19.JazbinaSaša MarkovićAnđelko Nasić6:3 6:4
09.04.19.PonikveSaša MarkovićDavid Hrvatin6:2 6:4
18.04.19.TK TravnjakAnđelko NasićDavid Hrvatin6:3 6:2
22.04.19.JazbinaAnđelko NasićDean Bertoncelj7:6 6:7 10:3
06.04.19.ŠpanskoDavid HrvatinDean Bertoncelj1:6 2:6
14.04.19.HTK ZagrebDavid HrvatinJakov Ivanković6:0 7:5
30.04.19.Dean BertonceljJakov IvankovićWO
03.04.19.ŠpanskoDean BertonceljSaša Marković7:5 5:7 10:5
30.04.19.Htk zagrebJakov IvankovićSaša Marković1:6 6:4 5:7
Jakov IvankovićAnđelko Nasić
6D. Liga (Prikaži tablicu)
14.04.19.ConcordiaKrešimir JantoljakDejan Tešić5:7 2:6
07.04.19.Top SpinKrešimir JantoljakHesam Qaydi6:0 6:3
28.04.19.ConcordiaDejan TešićHesam Qaydi6:1 6:2
28.04.19.OraniceDejan TešićMario Kelečić6:7 6:7
22.04.19.Mala ŠalataHesam QaydiMario Kelečić6:1 3:6 4:6
24.04.19.Mala ŠalataHesam QaydiTihomir Smuđ0:6 7:6 10:6
23.04.19.OraniceMario KelečićTihomir Smuđ3:6 4:6
23.04.19.OraniceMario KelečićKrešimir Jantoljak2:6 3:6
26.04.19.OraniceTihomir SmuđKrešimir Jantoljak6:2 2:6 10:7
09.04.19.ConcordiaTihomir SmuđDejan Tešić5:7 4:6
6E. Liga (Prikaži tablicu)
23.04.19.TrnjeIvo PetkovićIvan Rotim6:4 6:7 9:11
17.04.19.Top SpinIvo PetkovićFilip Curcic4:6 6:2 6:2
10.04.19.Top SpinIvan RotimFilip Curcic6:1 6:4
29.04.19.Ivan RotimVedran MihelcicWO
20.04.19.Tk GrađanskiFilip CurcicVedran Mihelcic7:6 6:1
06.04.19.Top SpinFilip CurcicAdam Landeka6:3 6:1
28.04.19.TrnjeVedran MihelcicAdam Landeka6:1 6:4
27.04.19.OraniceVedran MihelcicIvo Petković4:6 7:6 8:10
30.04.19.Adam LandekaIvo PetkovićWO
03.04.19.MladostAdam LandekaIvan Rotim0:6 3:6
6F. Liga (Prikaži tablicu)
22.04.19.ŠpanskoKrunoslav LovrićZinka Matković6:4 7:5
24.04.19.ŠpanskoKrunoslav LovrićMate Batinić6:7 6:4 10:8
11.04.19.TrnjeZinka MatkovićMate Batinić2:6 4:6
09.04.19.TrnjeZinka MatkovićMarko Đurković3:6 3:6
15.04.19.Chromos SavicaMate BatinićMarko Đurković6:1 6:4
17.04.19.Top SpinMate BatinićAlen Galavić1:6 6:1 10:8
03.04.19.Top SpinMarko ĐurkovićAlen Galavić6:3 6:4
19.04.19.ŠpanskoMarko ĐurkovićKrunoslav Lovrić6:2 5:7 6:4
26.04.19.TrnjeAlen GalavićKrunoslav Lovrić1:6 4:6
07.04.19.TrnjeAlen GalavićZinka Matković6:4 6:2
6G. Liga (Prikaži tablicu)
Mario BiškupKarlo Fantoni
04.04.19.VeternicaMario BiškupMiroslav Barišić3:6 3:6
02.04.19.VeternicaKarlo FantoniMiroslav Barišić1:6 0:6
27.04.19.Karlo FantoniVedran BenićWO
18.04.19.ConcordiaMiroslav BarišićVedran Benić7:5 6:1
16.04.19.ChromosMiroslav BarišićMatej Šamanić5:7 6:2 3:10
03.04.19.ChromosVedran BenićMatej Šamanić6:3 7:5
19.04.19.TrnjeVedran BenićMario Biškup7:6 6:2
26.04.19.TrnjeMatej ŠamanićMario Biškup4:6 6:2 6:2
27.04.19.Matej ŠamanićKarlo FantoniWO
6H. Liga (Prikaži tablicu)
13.04.19.ChromosJurica LušićMarin Popović4:6 1:6
24.04.19.PonikveJurica LušićMoris Čavić5:7 2:6
16.04.19.ŠpanskoMarin PopovićMoris Čavić6:3 7:6
06.04.19.ChromosMarin PopovićPetar Matić6:3 4:6 6:2
Moris ČavićPetar Matić
19.04.19.ŠpanskoMoris ČavićAntonio Šušak6:3 6:3
20.04.19.TrnjePetar MatićAntonio Šušak1:6 6:1 2:6
25.04.19.VeternicaPetar MatićJurica Lušić3:6 2:6
23.04.19.VeternicaAntonio ŠušakJurica Lušić3:6 1:6
12.04.19.TrnjeAntonio ŠušakMarin Popović3:6 1:6
7A. Liga (Prikaži tablicu)
16.04.19.TrnjeRobert MatejkaMladen Hochberger6:2 5:7 7:10
25.04.19.ŠpanskoRobert MatejkaRenato Knezevic6:7 6:7
07.04.19.TrnjeMladen HochbergerRenato Knezevic4:6 4:6
16.04.19.TrnjeMladen HochbergerDrago Veselčić2:6 7:5 10:7
18.04.19.ŠpanskoRenato KnezevicDrago Veselčić7:6 2:6 6:3
25.04.19.ŠpanskoRenato KnezevicMarko Pavić6:1 6:1
22.04.19.ŠpanskoDrago VeselčićMarko Pavić6:1 6:3
20.04.19.VeternicaDrago VeselčićRobert Matejka6:2 6:3
03.04.19.MladostMarko PavićRobert Matejka0:6 1:6
28.04.19.ŠpanskoMarko PavićMladen Hochberger2:6 1:6
7B. Liga (Prikaži tablicu)
27.04.19.OraniceStipe BuljanGoran Grubišić4:6 1:6
28.04.19.TrnjeStipe BuljanAlen Bejuk6:4 6:0
27.04.19.TrnjeGoran GrubišićAlen Bejuk6:0 6:1
29.04.19.Goran GrubišićGoran DžidićWO
07.04.19.TrnjeAlen BejukGoran Džidić4:6 0:6
06.04.19.TrnjeAlen BejukTihomir Zirdum6:2 7:5
15.04.19.OraniceGoran DžidićTihomir Zirdum6:3 6:2
25.04.19.OraniceGoran DžidićStipe Buljan2:6 2:6
30.04.19.Tihomir ZirdumStipe BuljanWO
01.04.19.ConcordiaTihomir ZirdumGoran Grubišić1:6 0:6
7C. Liga (Prikaži tablicu)
09.04.19.PonikveAnita DananicBruno Urlić3:6 3:6
23.04.19.Anita DananicBožo KelićWO
17.04.19.PonikveBruno UrlićBožo Kelić6:4 6:4
17.04.19.Bruno UrlićDrago KranjčecWO
28.04.19.Božo KelićDrago KranjčecWO
30.04.19.TrnjeBožo KelićIvica Šantek2:6 2:6
17.04.19.Drago KranjčecIvica ŠantekWO
03.04.19.VeternicaDrago KranjčecAnita Dananic7:6 6:7 8:10
13.04.19.OraniceIvica ŠantekAnita Dananic6:0 6:4
28.04.19.PonikveIvica ŠantekBruno Urlić6:3 6:1
7D. Liga (Prikaži tablicu)
26.04.19.TrnjeIvan CutvarićLuka Andrišić5:7 6:4 7:10
28.04.19.TrnjeIvan CutvarićAndrej Kalea5:7 5:7
23.04.19.TrnjeLuka AndrišićAndrej Kalea4:6 7:5 10:7
17.04.19.ConcordiaLuka AndrišićDenis Rački4:6 6:7
21.04.19.TrnjeAndrej KaleaDenis Rački3:6 7:6 7:10
20.04.19.TrnjeAndrej KaleaDomagoj Kolonić6:0 6:2
04.04.19.ConcordiaDenis RačkiDomagoj Kolonić6:2 6:2
24.04.19.ConcordiaDenis RačkiIvan Cutvarić6:4 6:2
22.04.19.Chromos SavicaDomagoj KolonićIvan Cutvarić5:7 3:6
16.04.19.Chromos SavicaDomagoj KolonićLuka Andrišić3:6 6:4 8:10
7E Liga (Prikaži tablicu)
26.04.19.ŠpanskoDavorin TadićLuka Božić0:6 6:4 10:4
25.04.19.Davorin TadićZoran KneževićWO
25.04.19.Luka BožićZoran KneževićWO
29.04.19.Luka BožićHrvoje DorotićWO
25.04.19.Zoran KneževićHrvoje DorotićWO
25.04.19.Zoran KneževićDomagoj BulatWO
26.04.19.ConcordiaHrvoje DorotićDomagoj Bulat6:7 2:6
19.04.19.ŠpanskoHrvoje DorotićDavorin Tadić6:3 6:0
28.04.19.TrnjeDomagoj BulatDavorin Tadić3:6 2:6
24.04.19.Mala ŠalataDomagoj BulatLuka Božić6:7 1:6
7F Liga (Prikaži tablicu)
17.04.19.VeternicaPetar LončarićMartin Klaić0:6 0:6
27.04.19.TK VIŽIPetar LončarićGoran Katušin0:6 0:6
15.04.19.PrinceMartin KlaićGoran Katušin6:1 6:0
06.04.19.OraniceMartin KlaićNikša Konjevod6:1 6:1
17.04.19.HAVK MladostGoran KatušinNikša Konjevod3:6 0:6
10.04.19.PonikveGoran KatušinMarko Luč3:6 3:6
03.04.19.PonikveNikša KonjevodMarko Luč6:1 6:0
25.04.19.MladostNikša KonjevodPetar Lončarić6:3 6:1
26.04.19.ŠpanskoMarko LučPetar Lončarić6:2 6:0
18.04.19.MladostMarko LučMartin Klaić0:6 1:6
7G Liga (Prikaži tablicu)
07.04.19.OraniceDamir GolubićKrešimir Viduka6:0 6:2
17.04.19.VeternicaDamir GolubićJakob Satler7:5 4:6 6:2
04.04.19.VeternicaKrešimir VidukaJakob Satler1:6 3:6
15.04.19.TK TravnjakKrešimir VidukaJosip Seidl4:6 1:6
13.04.19.PrečkoJakob SatlerJosip Seidl2:6 4:6
29.04.19.TrnjeJakob SatlerIvan Bračić3:6 3:6
28.04.19.TrnjeJosip SeidlIvan Bračić1:6 1:6
06.04.19.ŠpanskoJosip SeidlDamir Golubić1:6 1:6
24.04.19.PrinceIvan BračićDamir Golubić6:7 6:4 10:4
19.04.19.VeternicaIvan BračićKrešimir Viduka6:0 6:1
7H Liga (Prikaži tablicu)
06.04.19.TrnjeRobby BauerFilip Badanjak4:6 7:6 8:10
26.04.19.ŠpanskoRobby BauerTomislav Zastavnik6:7 6:4 10:12
Filip BadanjakTomislav Zastavnik
Filip BadanjakDavor Petanjek
03.04.19.ŠpanskoTomislav ZastavnikDavor Petanjek6:4 0:6 0:6
10.04.19.Velesajam (pav. 6)Tomislav ZastavnikJosip Škof2:6 2:6
01.04.19.VeternicaDavor PetanjekJosip Škof4:6 0:6
20.04.19.VeternicaDavor PetanjekRobby Bauer3:6 4:6
28.04.19.TrnjeJosip ŠkofRobby Bauer6:4 6:0
Josip ŠkofFilip Badanjak
8A Liga (Prikaži tablicu)
21.04.19.Josip TečerLuka ŠmalceljWO
27.04.19.OraniceJosip TečerLuka Filipovic6:4 7:6
21.04.19.Luka ŠmalceljLuka FilipovicWO
07.04.19.TrnjeLuka ŠmalceljSeadin Aliti0:6 1:6
17.04.19.Mala ŠalataLuka FilipovicSeadin Aliti2:6 2:6
12.04.19.Mala ŠalataLuka FilipovicNediljko Kovač4:6 0:6
09.04.19.MladostSeadin AlitiNediljko Kovač6:1 6:3
16.04.19.MladostSeadin AlitiJosip Tečer5:7 6:4 10:3
15.04.19.MladostNediljko KovačJosip Tečer6:7 6:0 10:7
16.04.19.TrnjeNediljko KovačLuka Šmalcelj6:1 6:1
8B Liga (Prikaži tablicu)
07.04.19.TK WinnerMaja CerinskiMarko Mikulec1:6 5:7
28.04.19.Maja CerinskiDino RakipovićWO
Marko MikulecDino Rakipović
14.04.19.HAVK MladostMarko MikulecMario Lovreković0:6 2:6
18.04.19.ŠpanskoDino RakipovićMario Lovreković6:4 6:2
Dino RakipovićTonko Čupić
29.04.19.Velesajam (paviljon 8a)Mario LovrekovićTonko Čupić5:7 2:6
19.04.19.ŠpanskoMario LovrekovićMaja Cerinski6:0 6:0
28.04.19.TK WinnerTonko ČupićMaja Cerinski6:0 6:2
30.04.19.MladostTonko ČupićMarko Mikulec6:1 6:2
8C Liga (Prikaži tablicu)
Tomislav PazmanMiroslav Pašagić
Tomislav PazmanMateja Antolković
15.04.19.MaksimirMiroslav PašagićMateja Antolković0:6 0:6
28.04.19.TK TravnjakMiroslav PašagićSiniša Lelak0:6 1:6
26.04.19.ChromosMateja AntolkovićSiniša Lelak6:1 6:0
18.04.19.MladostMateja AntolkovićEma Šomen0:6 0:6
12.04.19.PonikveSiniša LelakEma Šomen0:6 1:6
Siniša LelakTomislav Pazman
23.04.19.TK Terra (Veslačka)Ema ŠomenTomislav Pazman6:2 6:2
30.04.19.MladostEma ŠomenMiroslav Pašagić6:1 6:0
8D Liga (Prikaži tablicu)
25.04.19.ŠpanskoDamir JurićJosip Letica6:3 6:2
18.04.19.ŠpanskoDamir JurićMate Đaković7:5 4:6 4:6
19.04.19.TrnjeJosip LeticaMate Đaković2:6 2:6
03.04.19.ŠpanskoJosip LeticaDražen Martinović1:6 1:6
30.04.19.ŠpanskoMate ĐakovićDražen Martinović6:2 4:6 10:5
06.04.19.TrnjeMate ĐakovićZoran Bohaček6:2 4:6 7:6
14.04.19.TK VIŽIDražen MartinovićZoran Bohaček3:6 5:6
12.04.19.TK Terra (Veslačka)Dražen MartinovićDamir Jurić6:3 6:1
24.04.19.Top SpinZoran BohačekDamir Jurić6:3 3:6 6:10
26.04.19.Zoran BohačekJosip LeticaWO
8E Liga (Prikaži tablicu)
18.04.19.TK MajaLovre SmirčićMario Vukoja6:3 2:6 6:7
27.04.19.Lovre SmirčićMatija DukićWO
26.04.19.Mario VukojaMatija DukićWO
24.04.19.VeternicaMario VukojaEmil Krznarić0:6 6:0 6:3
26.04.19.Matija DukićEmil KrznarićWO
Matija DukićDarko Pavić
15.04.19.PonikveEmil KrznarićDarko Pavić1:6 3:6
03.04.19.BotinecEmil KrznarićLovre Smirčić4:6 6:7
08.04.19.PonikveDarko PavićLovre Smirčić6:2 6:1
26.04.19.Darko PavićMario VukojaWO
8F Liga (Prikaži tablicu)
08.04.19.RudešEdi ZoričićIvan Širanović6:4 2:6 6:3
11.04.19.RudešEdi ZoričićSaša Posavec3:6 6:1 3:6
18.04.19.TK WinnerIvan ŠiranovićSaša Posavec6:4 3:6 11:9
25.04.19.Ivan ŠiranovićDragan ČičakWO
06.04.19.TrnjeSaša PosavecDragan Čičak6:0 6:1
24.04.19.ConcordiaSaša PosavecBojan Fabris6:0 6:0
29.04.19.Dragan ČičakBojan FabrisWO
07.04.19.RudešDragan ČičakEdi Zoričić6:7 3:6
13.04.19.TC RudešBojan FabrisEdi Zoričić6:0 0:6 0:6
05.04.19.TK WinnerBojan FabrisIvan Širanović0:6 1:6
8G Liga (Prikaži tablicu)
Milivoj KovačBožidar Sorić
28.04.19.PonikveMilivoj KovačTomislav Kranjec0:6 1:6
20.04.19.PonikveBožidar SorićTomislav Kranjec0:6 6:7
22.04.19.TrnjeBožidar SorićIvana Bergam6:4 6:2
09.04.19.PonikveTomislav KranjecIvana Bergam6:0 6:2
22.04.19.VeternicaTomislav KranjecZvonimir Tomečak6:0 6:1
19.04.19.MaksimirIvana BergamZvonimir Tomečak4:6 6:3 10:6
Ivana BergamMilivoj Kovač
25.04.19.MladostZvonimir TomečakMilivoj Kovač6:7 6:4 6:10
18.04.19.MladostZvonimir TomečakBožidar Sorić2:6 3:6
8H Liga (Prikaži tablicu)
23.04.19.Michael GableBranislav RubčićWO
28.04.19.Michael GableKruno BukovecWO
17.04.19.Staro TrnjeBranislav RubčićKruno Bukovec3:6 6:2 10:4
23.04.19.Branislav RubčićSaša ZelićWO
Kruno BukovecSaša Zelić
04.04.19.Staro TrnjeKruno BukovecSandro Salopek0:6 6:2 6:4
17.04.19.Chromos SavicaSaša ZelićSandro Salopek6:7 3:6
20.04.19.Chromos SavicaSaša ZelićMichael Gable7:5 6:4
26.04.19.MedvešščakSandro SalopekMichael Gable6:3 6:1
22.04.19.Chromos SavicaSandro SalopekBranislav Rubčić6:0 6:0
9A. Liga (Prikaži tablicu)
07.04.19.ŠalataJeronim MarinkovićZlatko Vidačković2:6 3:6
25.04.19.MaksimirJeronim MarinkovićIvan Džomba3:6 6:2 10:5
30.04.19.Jeronim MarinkovićRino RužirWO
13.04.19.Mala ŠalataZlatko VidačkovićIvan Džomba2:6 1:6
30.04.19.Zlatko VidačkovićRino RužirWO
Zlatko VidačkovićSrđan Divković
27.04.19.Ivan DžombaRino RužirWO
18.04.19.MladostIvan DžombaSrđan Divković6:4 6:7 10:8
16.04.19.Tk MaksimirIvan DžombaKrešo Vrček2:6 3:6
30.04.19.Rino RužirSrđan DivkovićWO
28.04.19.Rino RužirKrešo VrčekWO
25.04.19.Mala ŠalataSrđan DivkovićKrešo Vrček2:6 1:6
Srđan DivkovićJeronim Marinković
09.04.19.ConcordiaKrešo VrčekJeronim Marinković6:2 6:2
12.04.19.Velesajam (pav. 6)Krešo VrčekZlatko Vidačković6:3 6:1
9B. Liga (Prikaži tablicu)
23.04.19.Igor ČukDavor ŠvarbićWO
16.04.19.MladostIgor ČukHrvoje Barišić7:5 1:6 4:6
13.04.19.Velesajam (paviljon 8a)Igor ČukSiniša Svetec2:6 3:6
01.04.19.MladostDavor ŠvarbićHrvoje Barišić0:6 1:6
15.04.19.Velesajam (pav. 6)Davor ŠvarbićSiniša Svetec0:6 0:6
14.04.19.Velesajam (pav. 6)Davor ŠvarbićMario Šoštarić1:6 1:6
26.04.19.MladostHrvoje BarišićSiniša Svetec6:4 6:2
25.04.19.MladostHrvoje BarišićMario Šoštarić7:6 6:3
06.04.19.kod Kutije ŠibicaHrvoje BarišićViktor Marmelić4:6 6:2 6:0
20.04.19.OraniceSiniša SvetecMario Šoštarić4:6 6:3 5:7
25.04.19.Siniša SvetecViktor MarmelićWO
12.04.19. Velesajam (pav. 6)Mario ŠoštarićViktor Marmelić6:1 6:1
23.04.19.Mario ŠoštarićIgor ČukWO
Viktor MarmelićIgor Čuk
23.04.19.Viktor MarmelićDavor ŠvarbićWO
Parovi 1 (Prikaži tablicu)
26.04.19.ŠpanskoVuletić / KipčićKovačić /Lautar3:6 6:4 3:6
30.04.19.TrnjeVuletić / KipčićBrkljačić / Vučković6:1 6:1
30.04.19.TrnjeKovačić /LautarBrkljačić / Vučković6:2 7:6
09.04.19.VeslačkaKovačić /LautarDobrović / Marjanović7:5 7:6
15.04.19.ChromosBrkljačić / VučkovićDobrović / Marjanović6:4 6:2
27.04.19.TrnjeDobrović / MarjanovićVuletić / Kipčić6:7 4:6
Parovi 2. Liga (Prikaži tablicu)
01.05.19.Mačkić / BudinčevićŠter / ĆosićWO
28.04.19.TolićMačkić / BudinčevićThompson / Pavić7:6 6:3
01.05.19.Šter / ĆosićThompson / PavićWO
16.04.19.MladostŠter / ĆosićMirtl / Franov3:6 3:6
23.04.19.ŠpanskoThompson / PavićMirtl / Franov1:6 2:6
30.04.19.VeternicaMirtl / FranovMačkić / Budinčević4:6 7:6 7:5
Parovi 3. Liga (Prikaži tablicu)
26.04.19.MladostRotim / RotimTurkalj / Sušić6:0 6:3
17.04.19.MladostRotim / RotimKovačićek / Bačun6:2 7:5
Turkalj / SušićKovačićek / Bačun
17.04.19.TrnjeTurkalj / SušićHorvatić / Fiket2:6 3:6
02.05.19.Kovačićek / BačunHorvatić / FiketWO
30.04.19.TK TravnjakHorvatić / FiketRotim / Rotim6:7 4:6
Parovi 4. Liga (Prikaži tablicu)
17.04.19.TrnjeČaklović /MartinovićAdanić / Knezović3:6 5:7
30.04.19.TrnjeČaklović /MartinovićTurković / Capek2:6 4:6
24.04.19.OraniceAdanić / KnezovićTurković / Capek0:6 1:6
28.04.19.PonikveAdanić / KnezovićBare / Ferk0:6 0:6
28.04.19.TolićTurković / CapekBare / Ferk6:7 7:5 4:10
01.05.19.Bare / FerkČaklović /MartinovićWO
Parovi 5. Liga (Prikaži tablicu)
14.04.19.TK TravnjakDurlen /ZrnoĆelić /Matić6:2 7:5
Durlen /ZrnoTadić / Habljak
10.04.19.TK Terra (Veslačka)Ćelić /MatićTadić / Habljak6:7 3:6
Ćelić /MatićAliti / Hlupić
03.04.19.ConcordiaTadić / HabljakAliti / Hlupić3:6 4:6
Aliti / HlupićDurlen /Zrno
Parovi 6. Liga (Prikaži tablicu)
01.05.19.Soldo /LekićBarišić /SumićWO
28.04.19.VeternicaBarišić /SumićGugić / Jantoljak1:6 0:6
24.04.19.ChromosGugić / JantoljakSoldo /Lekić6:2 6:3
Parovi 7. Liga (Prikaži tablicu)
Petković /PilipacSomek / Bračić
01.05.19.Somek / BračićKazalicki / MuhaWO
Kazalicki / MuhaPetković /Pilipac

Do kraja sezone još:

Broj liga u sezoni: 52
Broj igrača u sezoni: 253

Odrađeno mečeva: 475 / 496 ( 95.77 % )

Odigrano mečeva: 413 / 496 ( 83.27 % )

Posljednji GDSI turnir

Velesajam (pav6) - 21.12.13.
Pobjednik: Đino Kralj
Finalist: Mateo Papić
3.mjesto:
Pobjednik utješnog: Tomislav Jurčić
Detalji

LIVE rang lista

Detaljna rang lista

Službena rang lista

Cijela rang lista
Copyright © 2012 Đino Kralj. All Rights Reserved.